Wpis z mikrobloga

Małe chwalesie:

Wczoraj doszedł już mój 2. ZampleBox. Tym razem szarpnąłem się na opcję Platinum, bo po ostatnim Goldzie miałem niedosyt.

Dzisiaj zalałem STARGAZE i już jest bardzo dobrze, delikatnie to Black Pom Poma przypomina. Jestem pełen dobrych nadziei na przyszłość :). W poprzedniej pace tylko jeden liq mi finalnie nie podszedł (Top Hat - mocno/ciężko orzechowy smak - zupełnie nie dla mnie).

Jeśli chodzi o cyferki dla zainteresowanych. Z lenistwa pozwoliłem się oskubać bankowi na przewalutowaniu i Platinum z przesyłką do polszy wyszedł 240 cebulionów co przy 160ml liquidu który dostałem daje 15,- / 10ml premium lq - dla mnie bomba (jak sobie przypomnę, że kiedyś dałem 18 PLN za liquin...)!

Na koniec obowiązkowy ref-link: https://zamplebox.com/refer/Bartł-FDWHVOVA
Gdyby komuś przyszło do głowy wapować Amerykę to dzięki refowi ma 10% zniżki, a ja za 3 refy mam pudło gratis (czyli IMHO układ spoko - sam pierwszy raz zamawiałem z refa innego Mirka)

#epapieros #epapierosy #liquidy #zamplebox
m.....t - Małe chwalesie:

Wczoraj doszedł już mój 2. ZampleBox. Tym razem szarpnął...

źródło: comment_LNTi5pWdWa1iCi88KoUcj1RcOOXZ6fOC.jpg

Pobierz
  • 32
@Patri295: Pytasz o to jakie pudło wysyłają za referrale? W sumie to nie wiem do końca jak to działa. Na stronie w kilku miejscach widnieją stwierdzenia: "you will receive your next Box for FREE" albo "and your next box is on us!", więc obstawiam, że pudło dostajesz zgodnie z subskrypcją tylko tyle, że z karty nie pobierają kasy... ale na 100% nie wiem, bo i daleko mi do takich bajerów (
@m65jacket: za refy dostaniesz to co sobie wybierzesz. Ja kupowałem gold, jak wbilem refy, to zmieniłem na plat i dostałem plat za free. Ogólnie z tym refem to uważaj, bo nie można wklejać i możesz dostać ostrzeżenie jak cie ktoś podpierdzieli.
@hjrhombre: ciezko narazie okreslic bo zampla dostalem w poniedzialek ale jak narazie mega moge polecic cali milk(smakuje jak cukierki alpenliebe mleczno truskawkowe), peach iced tea i romance