@szkodnikPL:
@vgf_: plusy fodi - smak . myślałem że mam język vapera a na tym skubancu naprawdę fajnie smaczny. Palę na 30-110w i brak bobra
Minusy - tylko dwa otwory do duala. Wcisnąć dwa druty w jeden otwór tak jak sasha lubi #pdk i dobrze je wypoziomowac to wymaga trochę zabawy.
Mały otwór do napełniania liquidu.
@Drill: oj tam, przyjamniej srubki zwykle, nie hexy jak w avocado... ad. otworu do napelniania podobnie - w fodi przynajmniej jest jakis otwor do nalewania :-P
Szanowne Mireczki, przyszedł dzisiaj do mnie Evic Vtc Mini z Cubisem. Na testy wpierw poszła grzałka 1ohm. Zrobiłem też aktuizacje firmware do 3.01. Tryb start mode jednak pokazuje, że dla tej grzałki mogę wcisnąć 70w. Coś chyba nie działa? Grzałke pokazuje jako 1,13ohm. Wg tabeli dla tej grzałki powinno być ograniczenie 70w. #epapieros #epapierosy
@Waspin: No i rozpoznał 1ohm jako 1,13. stąd może nie rozpoznał jako grzałka do cubisa? Jakie są różnice w pomiarze w evicach? Może wadliwa grzałka, zamówiłem drugą taką samą z edymu. Dzisiaj sprawdzę jeszcze 1,5ohm czy rozpozna i będzie ta linia w start.
Siemanko, jak to jest z opornością na dual coilu? Żeby mieć 0.5 ohma muszę po prostu ukręcić dwie grzałki po 0.5 ohma każda i wmontować, czy może 2 grzałki po 1 ohmie każda? Dzięki za pomoc bo nie ogarniam, a na steam-engine coś jest o dzieleniu na dwa przy dual coilu.
#epapieros
@xardas060: w Preferences na e-liquid-recipies.com, wybierz gramy zamiast kropli - wtedy we wszystkich przepisach będziesz widział zarówno gramy, jak i mililitry. Też będę się musiał chyba zaopatrzyć w wagę, strzykawki zaczynają mnie denerwować.

Tak na marginesie, ktoś ma jakiś patent na duże butelki z PG i VG? Lanie z nich bezpośrednio jest jeszcze gorsze niż strzykawki.
Halo Mircy potrzebuję pomocy w doborze aromatów.
Szukam smaku ryżu bo chciałem sobie namieszać ryż gotowany na mleku z malinkami - takie belriso.
Wiem, że jest Rice Crunchies od TPA, ale ja szukam kleistego ryżu z mocną fakturą smaku.
Myślałem, że może Crunchies pomieszane z Oatmeal Cookie od TPA i odrobiną Coconut razem ze śmietankowymi i mlecznymi aromatami dadzą radę zasymulować ryż, ale postanowiłem jeszcze tutaj zapytać przed kolejnym zakupem plecaka aromatów
@MarekSax: jak nie zamierzasz robić wymyślnych grzałek, parrelek, twisted claptonów i innych grzałe składających się z kupy żelastwa oscylujących w granicach 0.1 ohma to cuboid ci nie potrzebny. Do cubisa starczy ci evic.
Ma ktoś linka do jakiegoś filmiku jak wickować fiber freaks? Dzisiaj zakupiłem original i chce to wypróbować. Jak szukam na yt, to są tylko recenzje i jakieś #!$%@?. Z tego co czytałem, to trzeba tego original dawać więcej, bo to celuloza, ale wolę zobaczyć jak to ma wyglądać ;d #epapieros #epapierosy
@Waspin: parodia :) zwracałem ostatnio Isticka 100 TC, bo kiwały mi się na nim wszystkie parowniki

przesyłka dotarła do nich 10 marca

dzis jest 22 marzec a pieniedzy dalej nie mam, ostatni mail w którym koles z działu reklamacji pisał że juz przelewają szmal jest sprzed tygodnia

jednoczesnie idioci z ich działu PR chwalą się na trawniku:

http://www.e-papierosy-forum.pl/ktory-sklep-jest-najszybszy-na-rynku-fakty-t105642.html?sid=6b323812c4588d0d9bc1eb234c020cfb

że zwracają kasę w ciągu 2 dni

jakby nie to, że czasem mają
#epapierosy #epapieros

Mircy, nowe odkrycie dla griffina - wziąłem dziś w e-dymie drut 0.2, bo nie mieli 0.25 i uznałem że sprawdzę jakby to było skręcić twisted z czterech sztuk tegoż drutu - a więc twisted 4x 0.2 Kanthal D, 10 zwojów na każdej i wychodzi równe pół ohma. Smak cudowny. Nie wiem jak smakuje na claptonach, ale naprawdę wątpię żeby w kwestii smaku dużo lepiej można było tu wypaść - smakuje
@GdzieJestBanan: Do tej pory kupowałem gotową 6mg, wczoraj z racji braku czasu na czekanie kupiłem szóstkę i zerówkę i wymieszałem, o połowę praktycznie niższa cena wychodzi. Dzisiaj chyba będę zamawiał glikol i glicerynę i w ogóle sobie zredukuję koszty do minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oddajpierscien: no jedyne jak mogę Ci pomóc to otworzyć sklep i sprzedawać za pół ceny rynkowej bo tak tanio nie znajdziesz po prostu nic, co obsłuży te grzałki. Powiedzmy sobie szczerze - szukasz tańszej alternatywy dla najtańszego subohma na rynku i to jeszcze kompatybilnej z jego grzałkami. Krótka piłka - nie ma. To nie moja złośliwość - to najtańszy szajs, nie ma jeszce tańszego szajsu. Możesz ew kupić kolejny zbiornik (w
Czy mogę taką ładowarką https://neolux.pl/pl/p/Ladowarka-ogniw-Li-ion-3,7-V-BLC-001/95 naładować Samsunga 25r i Sony VTC5? Jedno ogniwo ładuję już w evicu ale drugie przydałoby się naładować na zapas. W sumie ojciec ładuje tą ładowarką jakiegoś chińskiego Bailonga 6000 mAh do chińskiej latarki i jeszcze nic nie wybuchło ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przy okazji jaką tanią ładowarkę polecacie? Może być na 1 ogniwo ;)

#epapierosy #epapieros
@pavaczek: fizycznie zadziała, w praktyce są takie małe magnesiki do przedłużenia plusa. A a totalnej praktyce - masz szansę ma zwarcie zawsze przy takich zabawach. Jak latarka jest metalowa to wyjdzie pipebomb.
@Veldzia: tak, dokładnie tak zrobiłem ale wziąłem twisted claptona 28g*2 owiniętego 32g (właśnie za ok 4 dychy). Różnica między nim a stalą jest totalna. O wiele więcej smaku ale też ciepła chmura (nie każdy musi to lubić) i większa bezwładność czyli w praktyce szybciej akusy schodzą i częściej trzeba przewijać (ja przewijam co 2-3 dni, czyli po ok 75ml)