Jakie zasilanie teraz najlepiej kupić do 120-150zł do subtanka mini? Obecnie mam isticka 50w, ale powoli już chyba kończy swój żywot bo przy normalnym paleniu włącza sie 5cio-klik, albo w ogóle nie łapie. Palę głownie na grzałce 0.8ohm do 20w i zależy mi aby zasilanie nie było za duże.
#epapierosy #epapieros
Witam. Panowie, mam "mały problem ze swoim Griffinem. Mianowicie z tym metalowym pierścieniem przykręcanym do bazy. Jak widzicie na poniższym zdjęciu, jest on w połowie odkręcony, mimo że dosłownie 40 minut temu go dokręcałem bardzo mocno. Non stop wylewa mi się lq przez airhole i nie są to małe ilości, tylko istna powódź. Już mnie szlag trafia i nie wiem, jak temu zaradzić. Czy ja dałem za mało waty, którą powinienem przyłożyć
Pobierz bartol_wwa - Witam. Panowie, mam "mały problem ze swoim Griffinem. Mianowicie z tym m...
źródło: comment_CSL5hMKTGSCEZe1ahW20eYXlU9jJM4Oc.jpg
@bartol_wwa: co do tego ringa - wyciągnij watkę, przykręć go i dopiero włóż watę - możliwe, że kilka włókien dostało się między gwint. Pamiętaj, że waty w kanale powinno być do wysokości tego ringa, który Ci się odkręca, przy czym lepiej odrobinę więcej, niż odrobinę za mało. Dodatkowo, cała kanał powinien być wypełniony, nie może tam być widocznej pustej przestrzeni.

W kwestii powodzi - upewnij się, że watka nie dotyka "kołnierza"
@bartol_wwa: u mnie ten pierścień chodzi dość ciężko, knoty zakładałem raz przycięte a drugi raz - dłuższe i ciąłem do wysokości pierścienia po jego dokręceniu - ani drgnął. Jeszcze pytanie czy nie dzieje Ci się to jak regulujesz juiceflow? Ja kręcę zawsze w stronę "zakręcania" przy tym (bo i tak nie ma to znaczenia), może kręcenie w drugą luzuje pierścień?
@orfan: przegladnij tag #mojliquid - sporo info sie tam przewinelo. zasadniczo jesli chodzi o samogony to masz dwie opcje: mozesz kupic gotowa baze w stezeniu ktore Cie interesuje, aromaty i mieszac. mniej zabawy, ale drozej. 2 opcja to zakup gliceryny roslinnej i glikolu 1,2 propylenowego - najlepiej od biomus, albo techlandlab - i bazy nikotynowej w wysokim stezeniu, np hangsen vpg 36mg/ml 50/50 (kupujac baze w jakims edymie/smooke kup butelki. wez
Niedziela, 13 marca 2016.

- rzuciłem analogowe fajki na rzecz #epapieros
- dzień się co prawda nie skończył ale jak tak dalej pójdzie to uda się zamknąć dzień w 1600 kcal
- dzisiaj pierwszy raz od długiego czasu nie tknę ani mililitra alkoholu
- dziś wieczorem długi spacer, jutro siłownia i sauna.
- w końcu popełznę do lekarza porządnie przebadać się w dwóch kwestiach

#oswiadczenie #zdrowie #sport #dzikiwzialsiezasiebie i troche #wyjsciezprzegrywu
Mordy z #epapieros zakupiłem eleaf istick 20w i powiem wam ze to robi robotę. Polecam. Cały dzień wapowania i zjadło 1/3baterii. Na 3,3v więcej dymu niż na 4,3v na baterii vaprosa. Wykonanie fajne. Doskonałe ubranko silikonowe do dokupienia. Wygoda i ergonomia super. Dosyć kompaktowe i poręczniejsze od vaprosa. Pale na aspire bvc jakimś metalowym. Za 99zl w boxie nie ma lepszej baterii i polecam mocno. Kupione w edymie.
@ayylmao: Na Twoim miejscu zacząłbym od:
- strawberry kiss inawera + strawberry inawera
Połączenie tych 2 jako bazę owoców (3-7% w zależności od wydajności aromatu).
- whipped cream tpa dałbym 2% na start
- creamy yogurt na start 2%
I później dopasowałbym czy chce krem czy jogurt. Jak masz diary milk to możesz 1% żeby dodać mleczności, jak malted milk to możesz sobie darować, chyba, że lubisz malted. W ten sposób
@beer_man: To samo właśnie przerabiam i zaczynam eksperymentować. Muszę sobie kilka różnych próbek rozmaić i poszukać złotych proporcji, ale 50/50 (też na owocach) wygląda wstępnie na dobry start.
Mirki skręciłem sobie 2x twisted coil 0.5 kanthal d zakonotowałem fiber freaks, oczywiście zakropiłem grzałkę liquidem pierwszy buch posmak waty jak cholera, aż rzygać się chce poprawiłem watkę, znów to samo jaka może być przyczyna tego?

#epapieros #epapierosy
@Tylik: ja pierwszą chwilę zawsze czuję FF, potem już nie. Ale przepalam watki (w sensie nasączam i chwilę odpalam bez top capa sam deck, jakieś 2-3 sekundy, żeby ocenić czy równo idą grzałki.
W sumie tag glupiewykopowezabawy by się nadał, ale nie otaguje bo banda debili się zleci, a więc jebnę pytaniem i KAŻDY użytkownik griffina ma się wpisać i nie plusować jak to u nas w tagu przystało :) Ciekawy jestem ile osób go zakupiło i tyle, nie prowadzę badań statystycznych :) #epapieros
ED: A od siebie wpisujcie minusy tego czajnika
@beer_man : ja mam.
Minusy:
- drip tip za krótki
- zbyt mała pojemność.
- odkręca mi się ten metalowy ring w bazie przez co wylewa mi się lq (mam teorię już dlaczego tak się dzieje, ale muszę ją sprawdzić :p)

Aczkolwiek ogólnie mega :)
@beer_man: mam od 3 dni, smak lepszy niż w Aro, chmura odrobinę mniejsza.
minusy:
- za krótki drip, nawet odrobinę dłuższy byłby lepszy
- nie da się odwapować "do końca" (w aro nawet kropla starego lq nie zostawała a tu na ściankach odrobina ale stoi)
- lekkie problemy z rozkręcaniem (zamrażany już 2 razy)
- wygląda na wrażliwy na urazy, cieniutkie blaszki (na aro nadepnąłem i nic, ten by pękł pewnie)
@Hark: jak posal @GaHee - mocuj nogi odwrotnie niz intuicja i wygoda podpowiada. grzalka trzyma sie wtedy troche 'sztywniej' i sama odrobine sciesnia zwoje przy pulsowaniu. jak chcesz to moge Ci podeslac dwa shoty staggered do zabawy.