Jaka grzałke ukrecic stricte pod chmurę (pale czyste bazy, więc smak jest mi obojętny) do Budhy v2?
Zasilanie to istick 100 w.
Mam druty 0.4 i 0.5mm lecz jeżeli będzie trzeba inny to dokupie
#epapierosy #epapieros
Zasilanie to istick 100 w.
Mam druty 0.4 i 0.5mm lecz jeżeli będzie trzeba inny to dokupie
#epapierosy #epapieros






















#epapierosy #epapieros