Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
#dziendobry Chłodno, słonecznie.
WIATR............ południowo-zachodni (SW) z prędkością 13 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... bezchmurne niebo
TEMPERATURA...... 9
WIATR............ południowo-zachodni (SW) z prędkością 13 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... bezchmurne niebo
TEMPERATURA...... 9
źródło: obraz_2023-11-06_071410021
Pobierz- 264
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
konto usunięte via Android
- 45
@enforcer jeszcze jak podmuchasz to wogóle
@Krosneq no chyba nie
- 11
Dzisiaj nie sprzątam, dzisiaj nie gotuję, dzisiaj tylko się relaksuję.
Smacznej kawusi, niech jej aromat Was kusi.
#dziendobry #kawa #niedzielarano
Smacznej kawusi, niech jej aromat Was kusi.
#dziendobry #kawa #niedzielarano
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzMam słabość. #natura #dziendobry
źródło: temp_file3731144074167036145
Pobierz- 113
#dziendobry
Chuop ledwo oczy otworzył i do komputera.
Chronologia czynności.
Odpalenie kompa, siq, umycie się, zrobienie kawy, tak się dzieje życia cud.
Chuop ledwo oczy otworzył i do komputera.
Chronologia czynności.
Odpalenie kompa, siq, umycie się, zrobienie kawy, tak się dzieje życia cud.
źródło: bg33
Pobierz#dziendobry #tatacontent Teściowa powiedziała przed chwilą, że jestem fantastycznym ojcem.
źródło: ejb1b7wo1l451
Pobierz- 4
mądrą teściową mieć lub przebiegłą to może dla Ciebie być tragiczne w skutkach
@Hissis: na szczęście ani jedno ani drugie jej nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lepiej coś
@panKrzysztofKrawczyk: a no w takim razie widzę tutaj kolega conieco ogarnia sprawnie całe te życie, to gratuluję oczywiście i dalszych sukcesów mordko życzę
z fartem
z fartem
- 7

źródło: maxresdefault
Pobierz@Atreyu: 10/10 <3
- 793
konto usunięte via Wykop
- 45
@komu_miodu: komentarz dla zasięgu, powodzenia
konto usunięte via Wykop
- 29
- 4
Sytuacja karmnikowa wygląda tak xD Czyli jeszcze nic konkretnego się nie zbudowało, a mam dosłownie tylko dzisiejszy i jutrzejszy dzień na budowę (ꖘ⏏ꖘ)
Dziś chciałabym już zbudować całą konstrukcję, ale cienko to widzę. Będzie czarna lista na Mirkowyzwaniu jak nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#handmade #rekodzielo #dziendobry
Dziś chciałabym już zbudować całą konstrukcję, ale cienko to widzę. Będzie czarna lista na Mirkowyzwaniu jak nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#handmade #rekodzielo #dziendobry
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzI znów to samo. Jak do pracy budzik na 6:03 ustawiony tak ciężko wstać. Jak w sobote mówię zrobie sobie wolne to od 5:20 nie śpię a budzik wyłączony.
Mam siebie dosyć.
#dziendobry
Mam siebie dosyć.
#dziendobry
@Zarzutkkake: dokladnie to samo dziś o-------m. Pluje na siebie.
@Zarzutkkake Jaki problem? Masz więcej wolnego. Widocznie podświadomie tego chcesz
- 11
#dziendobry Chłodno, deszczowo.
WIATR............ północno północno-wschodni (NNE) z prędkością 7 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz
CHMURY........... zachmurzenie niewielkie (1/8-2/8)
WIATR............ północno północno-wschodni (NNE) z prędkością 7 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz
CHMURY........... zachmurzenie niewielkie (1/8-2/8)
źródło: obraz_2023-11-03_072304001
Pobierz- 5
źródło: temp_file4088894046949580510
Pobierz@wojtasu: nawet słońce nie wstało a ten pracuje na Janusza i jeszcze się podnieca widokami za krat januszexu xD
- 2
- 306
- 614
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sprus dobra pasta
- 6
Czy ja naprawdę myślałam, że zbuduję karmnik dla ptaków w parę godzin? (╥﹏╥)
Wczoraj same 3h zajęło mi przecinanie desek ręczną piłą, szlifowanie i klejenie + ozdobiłam dachy domków białą maską, bo taka wizja mnie naszła xD
Obym do połowy następnego tygodnia się ze wszystkim wyrobiła. Chyba czas zagrać z szefem w statki hehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rekodzielo #dziendobry
Wczoraj same 3h zajęło mi przecinanie desek ręczną piłą, szlifowanie i klejenie + ozdobiłam dachy domków białą maską, bo taka wizja mnie naszła xD
Obym do połowy następnego tygodnia się ze wszystkim wyrobiła. Chyba czas zagrać z szefem w statki hehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rekodzielo #dziendobry
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 1
@moll Karmnik będzie z tych ramek, domki dokupiłam tak spontanicznie, bo mi się mega spodobały i liczę, że je jakoś użyję xD





























Otóż na północ od Cmentarza Osobowickiego jest szkoła wojskowa ("Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych im. gen. Jakuba Jasińskiego").
52 ha, 123 tys. osób pochowanych, otwarty w 1867 roku.
Piąty największy cmentarz w Polsce.
Największy we Wrocławiu.
źródło: 264 Cmentarz Osobowicki 1
Pobierzźródło: temp_file8008894141210333186
Pobierz