• 1
@wykopowy_brukselek: a dziękuję. Ja narazie chleba nie piekę, bo bardzo mało jemy. Za to włoskie ciabatty (ostatnio elsperymentuje z dodawaniem mąki orkiszowej pełnoziarnistej), ciasta na pizzę o wyspkiej hydracji, bao/pampuvhy, drożdżówki, cynamonki etc. Ale za jakiś czas jak ten lvl mi się obędzie to na bank będę szukać nowych tematów ????
@arinkao Dzięki! Ja takich klasycznyvh ciast drożdżowych to nie do końca. Na zapach takiej grubej polskiej pizzy mi
  • Odpowiedz