Wpis z mikrobloga

Może na pierwszy rzut oka wygląda to na zwykłą panoramę miasta, ale uwielbiam ten kadr. Jest tu mnóstwo ikonicznych budynków. Oczywiście OVO na pierwszym planie 'zintegrowane' z Muzeum Poczty, ponad stuletni Most Grunwaldzki w towarzystwie Urzędu Wojewódzkiego, a za Odrą: wrocławski Manhattan, cały kompleks PWr i wiele, wiele więcej. Ponadto: każde okno, każdy samochód, każdy piksel... to odrębna historia, to tajemnica.

#dziendobry #wroclaw #tworczoscwlasna #fotografia
belu_p - Może na pierwszy rzut oka wygląda to na zwykłą panoramę miasta, ale uwielbia...

źródło: 291 Ovo

Pobierz
  • 15
@belu_p: No, ale @Iudex świetnie skomentował to w pierwszym poście. Fajny budynek, ale nie w tamtym miejscu.

Generalnie OVO dla mnie to jest ta sama liga co budynek Silver Tower i budynek duch na Wyspie Tumskiej czyli Archiwum Katedralne. Kompletnie nie pasują do okolicy. Kompletnie ją psują.

Silver Tower jest chyba jest jeszcze gorszy dla mnie.
@bardzospokojnyczlowiek: Daj spokój xD Ta nadbudówka to akurat jest straszne gówno. Jeszcze kumpel tam pracował to mówił, że tam nie szło wysiedzieć bo tak się wszystko nagrzewało także użytkowo też kompletnie #!$%@? xD

Rozumiem, że nowoczesna architektura musi gdzieś powstać, ale można to zrobić tak żeby nie dominowała i była faktycznie sensowna. Nawet ta kamienica po remoncie na Odrzańskiej jak się opatrzyła to wygląda zdecydowanie bardziej sensownie.
@Darth_Gohan: mi się tam OVO podoba, pasuje do placu dominikańskiego do tego w środku jest fajnie. Latem często tam chodzę do tych knajp na ogrodzie. Ale hotel to musi być kiepski, bo z balkonów widać siedzących na leżakach ludzi i często jest tam głośno bo są koncerty albo gra muzyka.
@Nadia_: plac Dominikański jest 200 metrów wcześniej i to inny kwartał ale ciul tam. Tam to dopiero jest pomieszanie z poplątaniem obecnie. OVO może i pasuje do galerii, ale nie pasuje nijak do budynku Poczty, a to do niego przylega.

Co tam jest fajniejszego i lepiej pomyślanego niż w jakimkolwiek innym miejscu z knajpami? Jest kawałek zieleni i tyle. Nic nadzwyczajnego.

Muzyka nie jest tam jakaś głośna. Nie słyszałem, o ani
@Darth_Gohan: fajna luźna atmosfera, można sobie wieczorem usiąść przy drinku na leżaczku i pogadać. A koncerty są tam często tylko pisząc koncert mamy chyba zupełnie co innego na myśli. Nie przyjeżdża tam U2, tylko baba z gitarą i facet na cymbałkach grają pod parasolką, albo jakaś baba śpiewa i tyle. Jest to na tyle przyjemne, że gra muzyka a można swobodnie gadać z koleżanką przy stoliku i nie trzeba drzeć papy.