@Wanzey oglądałem ostatnio 4K77 bo chciałem zobaczyć jak to wygląda przed zmianami Lucasa i wizualnie zestarzało się to całkiem nieźle, a część VI to już w ogóle imponuje wizualnie
  • Odpowiedz
Dziś rano powitał mnie w gorących wpis o chłopach, którzy na fale radiowe zrzucali winę za ciężką zimę. Pod wpisem znalazłem kilka komentarzy o chłopskiej ciemnocie, które były wysoko plusowane. Niestety screen z Gazety Cieszyńskiej był zmanipulowany i wycięto z niego wielokrotnie padające słowo "węgierscy" bo właśnie o węgierskich chłopów w rzeczonej notce prasowej chodziło. Pozwoliłem sobie sprostować w komentarzu podając źródło. Autor wpisu najpierw usunął mój komentarz, a po tym jak
wujekdobraradaa - Dziś rano powitał mnie w gorących wpis o chłopach, którzy na fale r...

źródło: gazetacieszynska

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda tylko, że wpis z głównej miał 800+,


@wujekdobraradaa: trolle się aktywują. Rolnicy są przeciw rządowi to maja teraz akcje opluwania rolników. Stąd te plusy. Trafiają w gorące a przez to zasieg propagandy.
  • Odpowiedz