@kopek: Watpie, ze w sylwestra kurier dostarczy przesyłkę, chyba, ze jakaś usługa specjalna wykupiona. Dostarczyli do Twojego oddziału i w najbliższy dzień roboczy wyjedzie z kurierem.
  • Odpowiedz
#dpd #kurier #c---------------a

DPD, czy was nie p----------o?

2022-12-29 19:13:00 Magazynowanie przesyłki w oddziale xxx
2022-12-29 16:08:00 Umówiono późniejszy termin doręczenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da się odebrać za kogoś paczkę z punku DPD Pickup mając kod odbioru


@4rcz4s: mając kod odbioru każdy powinien odebrać gorzej bez kodu.
Natomiast praktyka mówi, że wszystko zależy od konkretnego punku pickup i jakieś odgórne zasady można sobie wsadzić wiadomo gdzie.
  • Odpowiedz
jest szansa na dostanie kasy od dpd za uszkodzenie przesylki czy raczej marna?

#dpd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z okazji świąt chciałbym NIE podziękować pewnemu małżeństwu.

Kurier błędnie dostarczył paczkę za ~2000zł pod inny adres. Nie dość, że firma DPD wykazała się kompletnym brakiem profesjonalizmu w zaistniałej sytuacji (chociaż to jest historia na osobny wątek), to jeszcze źli odbiorcy wykazali się prawdziwie karygodną januszową postawą.

Małżeństwo przywłaszczyło sobie zawartość paczki dla siebie i odmawiają jej oddania, plącząc się w zeznaniach. Zatem raz jeszcze serdecznie NIE dziękuję. Przez waszą postawę:

-
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#inpost przez ostatnie dwa tygodnie to żart, w zeszły piątek zrobiłem zamówienie na allegro (obsługa priorytetowa allegro smart inpost jak się dowiedziałem na infolinii) - kurier sobie nie przyjechał po odbiór paczki do sprzedającego xD Jak już odebrał ją w poniedziałek to nie dowiózł do sortowni i dopiero we wtorek została przyjęta. No i tak sobie jedzie z Krakowa do Częstochowy (~150km) już trzeci dzień. Na infolinii mówią, że paczka
k.....6 - #inpost przez ostatnie dwa tygodnie to żart, w zeszły piątek zrobiłem zamów...

źródło: comment_1671785206X2PGwqEiamfgXDFHAnyA5I.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wysyłam zwrot zamówienia do Amazon UK, zrobiłem i zapłaciłem za etykietę (Kurier DHL) i te wszystkie druczki celne. Wybrałem opcje „zwrot towarów”. Rozumiem ze paczka trafi bezpośrednio do amazona, nie będę musiał po drodze nic opłacać, żadnego cła itd?

#amazon #kurier #brexit #uk #wielkabrytania #zakupy i dla zasięgu #emigracja #dhl #dpd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Małe pytanko, status paczki pokazuje jako doręczona, jednak nikt z mojej rodziny ani ja nie odebrał paczki, nie ma jej w skrzynkce pocztowej. Odbiorca: W......I, a moje nazwisko nie zaczyna się na "W" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co robić w tej sytuacji?
#dpd #kurier #dhl
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PysiakArmy: Może kurier nie ogarnął, że już się nie wyświetla pełne pole nazwisko i wpisał tam jakąś podpowiedź gdzie zostawił? Mi kiedyś kurierzy zostawiali paczki w skrzyni ogrodowej (takiej na materace na krzesełka) i jeden wpisywał jako nazwisko "Skrzynkowska" xD
  • Odpowiedz
Małe pytanko. Czy wysyłając dwie opony każdą muszę nadać osobno? Na stronie furgonetka czy dpd jest informacja że każdą trzeba zapakować osobno ale o osobnym nadaniu nic nie jest napisane.
#kurier #dpd #dhl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@graycoast:
W DPD opony muszą być pakowane pojedynczo. Maks 1 opona w paczce
W DHL pojedyncza opona o średnicy do 60 cm to przesyłka standardowa. Maks 2 opony w paczce.
W Inpost dwie opony o średnicy do 15" zapakowane jedna na drugiej, to przesyłka standardowa (gabaryt D i najlepiej przez brokera wysłać).
W Pocztexie pojedyncza opona o średnicy do 60 cm to przesyłka standardowa. Maks 2 opony w paczce.
  • Odpowiedz
@firyt da się, dzisiaj to robiłem bo p------i adres przy przepisywaniu

Dostaniesz od nich maila po nadaniu paczki i jak klikniesz w link to będziesz mógł edytować dane
  • Odpowiedz
Musze bardzo pochwalić serwisy #oponeo i #dpd - w mniej niż 30h od zamówienia mam już opony na kołach
1. 16.12 11:32 potwierdzenie złożenia zamówienia
2. 11:33 wygenerowany wniosek ratalny 0%
3. 12:39 pozytywna decyzja kredytowa
4. 12:42 zawarcie umowy kredytowej
5. 14:52 oponeo zaczyna realizację zamówienia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach