Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Reevo Tu masz trochę informacji o formach choliny: https://www.muscle-zone.pl/blog/formy-choliny/
- 1
@mindrape: Dzięki. Mam jeszcze DMAE, tylko mam po tym 'zjazd'. Kilka razy już próbowałem i zawsze mam następnego dnia paskudny humor, dlatego zamienił na dwuwinian. Spróbuję jeszcze z CDP, jak ta mi się skończy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@OOLPI Modafinil ewentualnie krajówa
- 0
Dobra dzięki mordeczkai, tak też zrobię.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@niggerinthebox: cholina obowiązkowo, ale przy fenylopiracetamie najlepiej właśnie cdp-choline, bo najlepiej sie przyswaja i przekracza barierę krew-mózg, do tego nie wal pira codziennie, bo tolerka rośnie bardzo szybko, więc pare dni jesz, a potem kilka dni przerwy, dawki na początek 50mg rano i lekko popołudniu polecam, albo nawet mniej, zależy jak mocno podziała na ciebie, bo jak za dużo zjesz to cię tylko zamuli zamiast ożywić xd i ewentualnie do
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marsmarchmars brałem, nic mi to nie pomoglo
- 1
Komentarz usunięty przez autora
NALT (n acetylo l tyrozyna ) powoduje "wystrzał" dopaminy/nor czy jest ich prekursorem ?
Można NALT łączyć w jednym stacku z cdp-cholina ?
#nootropy #suplementy #dopingmozgu
Można NALT łączyć w jednym stacku z cdp-cholina ?
#nootropy #suplementy #dopingmozgu
- 1
@HectorLorenzoMendoza: prekursorem, można, dodaj urydyne.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Lepiej zainwestować pieniądze w zbilansowaną diete, wysypiac się efekt będzie taki sam. Te wszystkie suple to tylko kolejna galąź biznesu do nabijania hajsu.
@foobar12 Szczerze to nie wiem. Ja póki co łykałem razem. Nie wiedziałem, że EGCG powinno się brać przy jedzeniu. W sumie jak zje się najpierw EGCG wraz z posiłkiem, a po dwóch godzinach 5-htp to myślę, że będzie dobrze i teraz tak będę robił.
#anonimowemirkowyznania
Cześć! Czy ktoś z obecnych leciał samolotem i przewoził w bagażu rejestrowanym $noopept i phenibut? Lecę na wycieczkę służbową do Chin i tu powstaje kwestia czy mogę wziąć swoje wspomagacze ze sobą czy lepiej nieryzykować.
#nootropy #lotnisko #dopingmozgu
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Cześć! Czy ktoś z obecnych leciał samolotem i przewoził w bagażu rejestrowanym $noopept i phenibut? Lecę na wycieczkę służbową do Chin i tu powstaje kwestia czy mogę wziąć swoje wspomagacze ze sobą czy lepiej nieryzykować.
#nootropy #lotnisko #dopingmozgu
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
- 0
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
Tam kupisz ale pamiętaj tylko po pięć opakowań możesz przywieźć na własne potrzeby xd
- 1
Szukam jakiejś dobrej omegi-3 a także monohydratu kreatyny, możecie coś polecić?
Odnośnie kreatyny to słyszałem opinie że nie trzeba skupiać się specjalnie na niczym innym jak rozpuszczalność/smak bo cała reszta to to samo. Prawda to?
#nootropy #suplementy #silownia #dopingmozgu #medycyna #mirkokoksy
Odnośnie kreatyny to słyszałem opinie że nie trzeba skupiać się specjalnie na niczym innym jak rozpuszczalność/smak bo cała reszta to to samo. Prawda to?
#nootropy #suplementy #silownia #dopingmozgu #medycyna #mirkokoksy
- 4
@deny06: Polecam Creatine Muscle Max z Allnutrition. Działa jak należy, smak i rozpuszczalność BDB.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Stosunek analny, cenę zaproponuj sam, wybór kto będzie za tobą jest raczej jasny
- 1
@Katechetka: WTF? XDDD zaraz, czy to analogia to tego, że w tych sklepach będę ruchany w dupę?
- 0
mirki, doradźcie proszę najtańszą alternatywę dla Różeńca Górskiego / Rhodiola Rosea z 3% salidrozydów innego producenta niż Apollo's Hegemony.
#nootropy #dopingmozgu
#nootropy #dopingmozgu
- 0
@qbek
Fakt, nie zwróciłem uwagi na standaryzację.
To jest proszek. Mam wagę jubilerską i odmierzam. Teraz już na oko ~ 300mg.
Fakt, nie zwróciłem uwagi na standaryzację.
To jest proszek. Mam wagę jubilerską i odmierzam. Teraz już na oko ~ 300mg.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kochamadzie modafinil dzialanie tynku?( ͡º ͜ʖ͡º) nie bardzo wiem jak to skomentowac, nie chce Cię obrazac
@horrendous: @kochamadzie: chyba ktoś wam lewe piguły podsunął
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@kczkdn: idzie, ale kilka dni zajmie.
- 1
Jak nie ma to robie zamówienie z UK 160 za blister
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@KijwMrowisku: Przepraszam, zapomniałem dodać, aby wypowiadały się tylko osoby, które mają cokolwiek pojęcie w temacie.
- 2
@KijwMrowisku: Powinienem był napisać
Przepraszam, zapomniałem dodać, aby wypowiadały się tylko osoby, które mają cokolwiek pojęcie w temacie, a nie wyprany mózg propagandą antynarkotykową, której będzie trzeba tłumaczyć dlaczego lsd, a nie kofeina.
Każdy kolejny post (i podobne będą usuwane), więc nie produkuj
Przepraszam, zapomniałem dodać, aby wypowiadały się tylko osoby, które mają cokolwiek pojęcie w temacie, a nie wyprany mózg propagandą antynarkotykową, której będzie trzeba tłumaczyć dlaczego lsd, a nie kofeina.
Każdy kolejny post (i podobne będą usuwane), więc nie produkuj
#samorozwoj #rozwojosobisty #nootropy #mozg #dopingmozgu
Od około miesiąca jem sobie Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea i Ashwagandha. Trio kupione przez brata na kfd w jakiejś tam okazyjnej cenie w ilości która pozwoliła odstąpić mi po pudełku z każdym.
Zauważalnie polepszyły się pamięć (zarówno krótko jak i długotrwała), koncentracja i ogólna jasność umysłu. Efekt nie jest magiczny i nie przenoszę siłą umysłu skał, ani nie wyginam
Od około miesiąca jem sobie Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea i Ashwagandha. Trio kupione przez brata na kfd w jakiejś tam okazyjnej cenie w ilości która pozwoliła odstąpić mi po pudełku z każdym.
Zauważalnie polepszyły się pamięć (zarówno krótko jak i długotrwała), koncentracja i ogólna jasność umysłu. Efekt nie jest magiczny i nie przenoszę siłą umysłu skał, ani nie wyginam
- 2
@CoolCake: Motywacja to tylko chwilowy kop do działania i nie da się na niej cały czas polegać. Trzeba ją zmieniać w nawyki (tam, gdzie można) i zmieniać całe nastawienie/otoczenie. Może praca, którą wykonujesz po prostu Cię męczy - wtedy trzeba szukać możliwości jakiejś zmiany - niekoniecznie pracy, ale przynajmniej sposobu jej wykonywania.
Może tracisz silną wolę na inne rzeczy, może brakuje Ci wyłącznie dyscypliny, może dotyka Cię klasyczna prokrastynacja -
Może tracisz silną wolę na inne rzeczy, może brakuje Ci wyłącznie dyscypliny, może dotyka Cię klasyczna prokrastynacja -
@freakshow: Po polsku niezbyt. Taki temat w Polsce nie wiele osob chce sie podjac pokazujac swoj ryj. Sa jakies filmiki na youtube ale wiekszosc z nich zalatuje lekka szuria.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Kamlo: Nie boli mnie, bardziej czuje coś takiego jakby mi trochę mózg puchł. Cholina, tylko z jajek, jem codziennie jajka na śniadanie.
ma ktoś jakieś pewne źródło tego NSI-189 i mógłby je podać ?






















#nootropy #dopingmozgu