@dorszcz: Podejrzewam, że do przedawkowania trzeba o wiele, wiele, wiele więcej. Jestem rozczarowany tym, że efekt jest podobny do standardowego dozowania, czyli mierny ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mindrape: Dzięki. Mam jeszcze DMAE, tylko mam po tym 'zjazd'. Kilka razy już próbowałem i zawsze mam następnego dnia paskudny humor, dlatego zamienił na dwuwinian. Spróbuję jeszcze z CDP, jak ta mi się skończy.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niggerinthebox: cholina obowiązkowo, ale przy fenylopiracetamie najlepiej właśnie cdp-choline, bo najlepiej sie przyswaja i przekracza barierę krew-mózg, do tego nie wal pira codziennie, bo tolerka rośnie bardzo szybko, więc pare dni jesz, a potem kilka dni przerwy, dawki na początek 50mg rano i lekko popołudniu polecam, albo nawet mniej, zależy jak mocno podziała na ciebie, bo jak za dużo zjesz to cię tylko zamuli zamiast ożywić xd i ewentualnie do
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lepiej zainwestować pieniądze w zbilansowaną diete, wysypiac się efekt będzie taki sam. Te wszystkie suple to tylko kolejna galąź biznesu do nabijania hajsu.
  • Odpowiedz
@foobar12 Szczerze to nie wiem. Ja póki co łykałem razem. Nie wiedziałem, że EGCG powinno się brać przy jedzeniu. W sumie jak zje się najpierw EGCG wraz z posiłkiem, a po dwóch godzinach 5-htp to myślę, że będzie dobrze i teraz tak będę robił.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Cześć! Czy ktoś z obecnych leciał samolotem i przewoził w bagażu rejestrowanym $noopept i phenibut? Lecę na wycieczkę służbową do Chin i tu powstaje kwestia czy mogę wziąć swoje wspomagacze ze sobą czy lepiej nieryzykować.

#nootropy #lotnisko #dopingmozgu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, doradźcie proszę najtańszą alternatywę dla Różeńca Górskiego / Rhodiola Rosea z 3% salidrozydów innego producenta niż Apollo's Hegemony.

#nootropy #dopingmozgu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateoni: głównie kwestia dostępności oraz ceny, złego słowa o Apollosie nie powiem
@Okayama: mocno indywidualna kwestia to jest, trzeba próbować

ktoś cos? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KijwMrowisku: Powinienem był napisać

Przepraszam, zapomniałem dodać, aby wypowiadały się tylko osoby, które mają cokolwiek pojęcie w temacie, a nie wyprany mózg propagandą antynarkotykową, której będzie trzeba tłumaczyć dlaczego lsd, a nie kofeina.

Każdy kolejny post (i podobne będą usuwane), więc nie produkuj
  • Odpowiedz
#samorozwoj #rozwojosobisty #nootropy #mozg #dopingmozgu
Od około miesiąca jem sobie Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea i Ashwagandha. Trio kupione przez brata na kfd w jakiejś tam okazyjnej cenie w ilości która pozwoliła odstąpić mi po pudełku z każdym.
Zauważalnie polepszyły się pamięć (zarówno krótko jak i długotrwała), koncentracja i ogólna jasność umysłu. Efekt nie jest magiczny i nie przenoszę siłą umysłu skał, ani nie wyginam
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CoolCake: Motywacja to tylko chwilowy kop do działania i nie da się na niej cały czas polegać. Trzeba ją zmieniać w nawyki (tam, gdzie można) i zmieniać całe nastawienie/otoczenie. Może praca, którą wykonujesz po prostu Cię męczy - wtedy trzeba szukać możliwości jakiejś zmiany - niekoniecznie pracy, ale przynajmniej sposobu jej wykonywania.

Może tracisz silną wolę na inne rzeczy, może brakuje Ci wyłącznie dyscypliny, może dotyka Cię klasyczna prokrastynacja -
  • Odpowiedz