Wpis z mikrobloga

Mam pytanie: czy pojawiły się jakieś nowe badania naukowe odnośnie noopeptu? Część osób twierdzi, że działa, część, że nie działa. Ja brałem dawno temu przez jakiś czas i sam nie wiem.
Czy pojawiły się jakieś nowe substancje? Chcę poprawić sprawność mózgu.
Modafinil, NSI-189, PRL-8-53, Sulbutiamina, Sunifiram, ALA, Aniracetam, Piracetam co jest warte uwagi?
#noopept #nootropy #dopingmozgu
  • 12
@LM317K: Brałem kiedyś i noopept, i piracetam. Noopeptu nie czułem wcale, ale możliwe że miałem wałek. Piracetam brałem z apteki i działał naprawdę spoko. Jakbyś się na coś zdecydował to warto dorzucić do nootropów jakieś źródło choliny jak Alpha GPC czy CDP Choline. Ja sam osobiście tego nie testowałem, ale ponoć zwiększa to efektywność ich działania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MefjuB: ja po noopepcie z cholina miałem tylko skutki uboczne: po tygodniu stosowania wszystko mnie denerwowało + problemy z pamięcią krótkotrwałą (np miałem coś w ręku, gdzieś położyłem i szukałem pół godziny potem)
@LM317K: Niestety na każdego może to działać troszkę inaczej. Jak pisze sam choliny jeszcze nie stosowałem, ale jak zaistnieje potrzeba podkręcenia mózgu na większe obroty to wrzucę ją razem z nootropilem.