Nie mam jak pomóc tej biedzie ślicznej, więc udostępniam dalej jedynie.

"Witam,szukam dobrego domu dla suczki mojego taty.Niestety jej właściciel jest w śpiączce od 3 tygodni i nie ma szans na powrót do nas.Sara ,jest wesołym psem ,nie jest typem mądrali bo tato nie ułożył jej jak trzeba od początku.Sunia potrzebuje kogoś kto nad nią zapanuje,i nauczy ja posłuszeństwa,musi to być ktoś odpowiedzialny i kochający zwierzęta ,a co najważniejsze musi mieć dla niej
matra - Nie mam jak pomóc tej biedzie ślicznej, więc udostępniam dalej jedynie.

"W...

źródło: comment_ryj3VJoYJaiyy2JD3ZZEW8Z3YZxXDuFc.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emipk505: jak na razie została udostępniona przez Chcę mieć psa + 170 parę ponownych udostępnień, ale link należałoby podrzucić do Sos Amstaffy, Amstaffy Niczyje i pewnie Fundacji AST, może by udostępnili. Jak znajdę chwilę to to pewnie zrobię, chyba, że komuś się będzie chciało to zrobić szybciej.
Strasznie mi jej żal, zwłaszcza po opisie widać, że córka jest średnio przychylnie do niej nastawiona..
  • Odpowiedz
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ


Pijany włamał się do piekarni – policjanci zatrzymali podejrzanego


#dolnyslask #pasta #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach