Wpis z mikrobloga

Nie mam jak pomóc tej biedzie ślicznej, więc udostępniam dalej jedynie.

"Witam,szukam dobrego domu dla suczki mojego taty.Niestety jej właściciel jest w śpiączce od 3 tygodni i nie ma szans na powrót do nas.Sara ,jest wesołym psem ,nie jest typem mądrali bo tato nie ułożył jej jak trzeba od początku.Sunia potrzebuje kogoś kto nad nią zapanuje,i nauczy ja posłuszeństwa,musi to być ktoś odpowiedzialny i kochający zwierzęta ,a co najważniejsze musi mieć dla niej czas bo jest bardzo aktywna.Sara ma wszystkie szczepienia i książeczkę zdrowia .Nie jest to suka która z agresją reaguje na ludzi i psy,chyba tyle co bym chciała o niej napisać.Ja nie mogę jej wziąć bo pracuję i mam trójkę dzieci ,obecnie opiekuje się nią sąsiadką taty ."

No i jest to oczywiście APBT, nie AST.

http://olx.pl/oferta/2-letnia-amstafka-CID103-IDhbBXF.html#495840ccf8

#psy #zwierzaczki #ttb #adopcja #adoptujpiesel i lokalnie zawołam #dolnyslask #wroclaw
Pobierz
źródło: comment_ryj3VJoYJaiyy2JD3ZZEW8Z3YZxXDuFc.jpg
  • 2
@emipk505: jak na razie została udostępniona przez Chcę mieć psa + 170 parę ponownych udostępnień, ale link należałoby podrzucić do Sos Amstaffy, Amstaffy Niczyje i pewnie Fundacji AST, może by udostępnili. Jak znajdę chwilę to to pewnie zrobię, chyba, że komuś się będzie chciało to zrobić szybciej.
Strasznie mi jej żal, zwłaszcza po opisie widać, że córka jest średnio przychylnie do niej nastawiona..