Jutro o 19:00 pierwsza sesja nowej kampanii w dnd 5 edycję przez neta (głos po discordzie, rzucanie kośćmi itp. na roll20 - wszystko wytłumaczę nie trzeba znać systemu ani tych narzędzi). Póki co mamy 3 graczy, już można grać ale optymalnie byłoby 4-5, jak ktoś jeszcze chętny to zapraszam na PW albo tutaj.
#dnd #rpg #gryfabularne #dungeonsanddragons
#dnd #rpg #gryfabularne #dungeonsanddragons





























Cześć, orientuje się ktoś czy jest jakaś lista podręczników do D&D 5ed, które będą tłumaczone na polski? Czy będzie to ilościowo coś jak w 3/3.5 czy tylko podstawowe podręczniki (MM, PG, DMG)?