wpisy
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Vanwartith:
Nie ma szans bym grał zdalnie, kompletnie nie trafia do mnie taki sposób.
Nie ma szans bym grał zdalnie, kompletnie nie trafia do mnie taki sposób.
Komentarz usunięty przez autora
- 7
#grybezpradu #dungeonsanddragons #wotc #dnd #klasycznerpg #rpg #d20
A oto moja mała kolekcja, która będzie już mieć więcej niż 10 lat ;) Moje pierwsze podręczniki do DnD miałyby więcej niż 10 lat, ale w pewnym momencie wymieniłem edycję 3.0 na 3.5. Część fajnych podręczników nie została niestety przełożona na język polski, więc musiałem wziąć sprawy w swoje ręce -
A oto moja mała kolekcja, która będzie już mieć więcej niż 10 lat ;) Moje pierwsze podręczniki do DnD miałyby więcej niż 10 lat, ale w pewnym momencie wymieniłem edycję 3.0 na 3.5. Część fajnych podręczników nie została niestety przełożona na język polski, więc musiałem wziąć sprawy w swoje ręce -
źródło: comment_fV1NIEP8jiHTHmkI0CfruKKYEndXC4fO.jpg
Pobierz@Obliv: jaram się, gratuluje mirku , łap okejke :)
- 2
Czy ktoś oprócz mnie czeka na dzisiejszą premierę darmowych zasad Basic D&D 5 edycji DnD?
#dnd #rpg #grybezpradu #gryfabularne #dungeonsanddragons
#dnd #rpg #grybezpradu #gryfabularne #dungeonsanddragons
konto usunięte via Android
- 1
Ja się trochę boję, biorąc pod uwagę że 4.0 było kiepskie.
- 1
@praetorian852: http://www.wizards.com/DnD/Article.aspx?x=dnd/basicrules tutaj znajdziesz wczoraj wydane, oficjalne i darmowe Basic D&D, jedynym minusem jest brak bestiariusza, na www.enworld.org znajdziesz darmowe przygody z już wbudowanymi potworami.
Mam pytanie do graczy #rpg #dnd i inne #gryfabularne - jakie znacie komputerowe/online'owe użyteczne narzędzia do prowadzenia gry (zarówno jako GM, jak i dla graczy) w D&D 3.5?
#pytanie #gry
#pytanie #gry
@gemellus: czeka się kilkanaście sekund na wejście do rozgrywki, ograniczenie materiału wrzucanego przez GM z kompa (tekstury do map głównie) do 100MB, brak takich bajerów jak dynamiczne oświetlenie. Płacący z tego co pamiętam dostają dodatkowo sporo obiektów i tokenów dodatkowych do wykorzystania, które są w innym przypadku dodatkowo płatne.
EDIT: https://app.roll20.net/account/supporter/?topbarmain&utm_source=inhouse&utm_medium=banner&utm_campaign=topbarmain
EDIT: https://app.roll20.net/account/supporter/?topbarmain&utm_source=inhouse&utm_medium=banner&utm_campaign=topbarmain
@Cadael: http://www.d20srd.org/ - zasadniczo zasady z podręczników podstawowych 3.5 bez zbędnych ozdobników
http://www.myth-weavers.com/sheetindex.php - strona, która pozwala na tworzenie kart postaci w różnych systemach. Z D&D 3.5 brakuje mi chyba tylko więcej miejsca na przedmioty ochronne i miejsca dla soulmeldów i bindów postaci korzystających z zasad z Magic of Incarnum
http://www.myth-weavers.com/sheetindex.php - strona, która pozwala na tworzenie kart postaci w różnych systemach. Z D&D 3.5 brakuje mi chyba tylko więcej miejsca na przedmioty ochronne i miejsca dla soulmeldów i bindów postaci korzystających z zasad z Magic of Incarnum
- 2
Znalazłem swoje karty postaci i inne papiery do #dnd i #warhammer'a #nostalgiamotzno
25 poziom szaman/tropiciel/łotrzyk, to były czasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gimbazjuszenieznajo #dungeonsanddragons
25 poziom szaman/tropiciel/łotrzyk, to były czasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gimbazjuszenieznajo #dungeonsanddragons
- 1
- 8
@Cezetus: to musiało być komiczne :D
- 1
- 3
@deyna: W przypadku dnd pisze sie na gracza :) jezeli bedzie wiecej chetnych na warhammera to moge sie postarac i przypomniec sobie jakas stara przygode. Do dzis mam jeszcze wielka teczke ze starymi postaciami i skryptami z przygod :D
@deyna: Ja gralem ponad 6 lat, az w koncu zrezygnowalismy z papierowki bo trzeba bylo grac w rozne MMO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Majstry, jaki soundrack do sesji rpg w klimatach persko-pustynnych, poza PoP?
#rpg #pytaniedowykopkow #dnd #muzyka
#rpg #pytaniedowykopkow #dnd #muzyka
@Cadael: Diablo II, drugi akt
- 0
- 2
Tęsknię za tym... #dnd
źródło: comment_rLSVzSgmfUqCDAXKIL4jV51eRIba1Jpt.jpg
Pobierz- 1












#zagadka #fantasy #dnd