Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarecki123 wprowadzili dzisiaj stan wyjątkowy, ale nie tykają jeszcze granic ani żadnych kwestii kwarantanny po przekroczeniu. Nikt jeszcze nawet o tym nie wspominał i oby tak zostało :)
  • Odpowiedz
Ta sytuacja z covidem dosć dynamicznie się zmienia więc nawet nie wiem czy informacje z przed kilku, które są na necie są aktualne - stąd moje pytanie - czy można normalnie bez żadnej kwarantanny i bez testu na covid pod pachą wjechać do Czech? Konkretnie interesuje mnie czeski Cieszyn :) Zapowiada się dość ciepły weekend, więc fajnie by go było wykorzytać na wycieczkę na #motocykle

A jeżeli można to co
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepepanpatryk: wybieram się jutro i właśnie sobie trasę planuję. Niestety jestem z centralnej Polski i zawsze zazdroszczę motocyklistom, którzy mieszkają bliżej południa. Stąd moje pytanie o dystans do Czech. Teraz już dzień coraz krótszy i ciężko jednego dnia zrobić trasę, żeby pojeździć po górskich zakrętach.
  • Odpowiedz
Po pięciu wiekach burzliwej historii, kiedy to Rzym zawsze odgrywał rolę destrukcyjną, nasze pokolenie wolnych Czechów musi zrzucić z siebie jarzmo Kościoła katolickiego, które kiedyś nałożono siłą. Skończmy ze słowem «katolicyzm»!


Wczytuję się w historię #czechy i jestem pod wrażeniem jaki to mądry naród. #oswiadczenie
PIAN--A_A--KTYWNA - > Po pięciu wiekach burzliwej historii, kiedy to Rzym zawsze odgr...

źródło: comment_1601639679i0cmv4VyoXzAHsm788HJgW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

30 września minister Beck zwrócił się nawet do hitlerowskich Niemiec z pytaniem, czy w razie wybuchu wojny polsko-czeskiej III Rzesza zajmie życzliwe wobec Polski stanowisko, na co minister Ribbentrop odpowiedział pozytywnie. Tego samego dnia około godz. 23.45 w Pradze złożono polskie ultimatum z żądaniem niezwłocznego przekazania Zaolzia. Termin odpowiedzi określono na 12 godzin, a jej brak lub odmowa groziły interwencją zbrojną. Osamotniona i „sprzedana” w Monachium Czechosłowacja ugięła się pod tym „ciosem
BojWhucie - > 30 września minister Beck zwrócił się nawet do hitlerowskich Niemiec z ...

źródło: comment_1601631453p48C9mPoFhvOlRhsftxU27.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na mocy zarządzenia czeskiego ministra zdrowia Romana Prymuly najbliższe mecze w Czechach odbywać się będą znowu bez kibiców.

W hokejowej Ekstralidze na kwarantannie przebywają obecnie hokeiści: Mladej Boleslav, Pardubic, Hradca Kralove, Litvinova, Karlovych Varów i Trzyńca.
Kwarantannę za to właśnie skończyły Vitkovice i Brno.

Następne mecze w Ekstralidze:
ajo48 - Na mocy zarządzenia czeskiego ministra zdrowia Romana Prymuly najbliższe mecz...

źródło: comment_1601490047DShlRlJ4rch9kjncYsRE2X.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajo48: ech strasznie to wygląda, praktycznie żadna kolejka nie rozegrana w całości. Oby to ominęło jakoś PHL, bo jak na razie udało się rozegrać 6. kolejek i dalej też powinno iść do przodu, chociaż nowotarski dzisiaj trafi do czerwonej i to będą pierwsze mecze bez kibiców ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blon: Hej. Droga bez żadnych przeszkód, krótkie przełożenie dokumentów w Cvietlin i tzw 'ok go' na wjeździe do Austrii. Bardzo dużo aut osobowych na polskich blachach przez Czechy. Szerokiej drogi !
Komentarz do koronoafery zostawiam dla siebie :)
  • Odpowiedz