Czy w CV musi być zdjęcie oficjalne? W sensie jak aplikuję na kucharza, to mogę wrzucić foto z czapką kucharską, albo jak aplikuję na animatora dla dzieci, to czy mogę mieć zdjęcie twarzy z balonami w tle? Czy na takie rzeczy zawsze się patrzy źle i lepiej nie kombinować, i mogę sobie tylko pomarzyć o pracy jak tak zrobię?
#praca #cv #pytaniedoeksperta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kukan: oficjalne nie znaczy, ze ma byc jak do dowodu, także jeśli widać po nim jakieś oznaki profesjonalizmu, w sensie, ze taka stylizacja - imo spoko.
  • Odpowiedz
Mirki, stanąłem przed wyzwaniem napisania CV, mam z tym związany pewien problem. Jeszcze nigdzie nie pracowałem w tym zawodzie, w sumie to dopiero studiuję, moglibyście podesłać tipy na co powinienem zwrócić uwagę przy pisaniu pierwszego CV?
Jakieś sprawdzone formy/szablony?
Branża: gamedev.

Dziękuję z góry za wszelką pomoc! :)

#cv #pracbaza #gamedev
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki i Mireczki!
Chciałbym zrobić jakieś certyfikaty, by mieć do CV. Chodzi o programowanie, bazy danych, raczej coś w stronę webową, czy myślałem nawet ostatnio o cisco. Co polecacie na początek? Pomijając fakt (że będę mieć E12, E13, E14)? #programowanie #certfikaty #cisco #cv
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mircy( ͡ ͜ʖ ͡)

potrzebuję klawiatury ekranowej za free #app na #pc lub laptop ..

#windows8 dokladniej 8.1 , moja nie śmiga poza tym w------o mi klawiature na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cv #java ( sry za tag ale wiem ze ktos na pewno tu bedzie mial odpowiedz )
Mógłby mi ktoś podesłać CV jak aplikował na staż/juniora ?
Chciałbym zobaczyć pare rzeczy żeby jakichś gaf nie strzelić
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cv jak lepiej:
"biegła znajomość komputera", czy
"biegła znajomość obsługi komputera" czy
jakoś inaczej
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mam wpisać przerwę w pracy przez Zasadniczą służbę wojskową w CV?
Pracowałem od 2006 do jesieni 2007r w pewnej firmie, następnie poszedłem do wojska na 9 miesięcy a po powrocie z wojska wróciłem do tej firmy.
Ma to wyglądać tak:
~2006-10.2007 Firma MirkoPolEx
~2008-2010 Firma MirkoPolEx

Czy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam pracy i w jednym z ogłoszeń mam takie coś:

Życiorys wraz z oczekiwaniami co do zakresu współpracy, jej formy i oczekiwań finansowych oraz z informacjami o dotychczasowych specjalizacjach prosimy o przesłanie na adres: biuro@e-pt.pl.


Czego oni tak naprawdę chcą? Zwykłego CV, czy takiego opowiadania o swoim życiu w formie życiorysu? Szczerze nie wiem, bo nigdy nie widziałem oferty zatrudnienia na podstawie stricte życiorysu, a nie CV lub CV + LM (
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach