Lubicie pisać, ale nie wiecie, jak na tym zarobić, więc szukacie pracy przy pisaniu tekstów SEO? To przestańcie, bo zabijecie w sobie pasję do wklepywania literek do Worda. Chyba że naprawdę nie macie nic przeciwko pisaniu czterdziestego tekstu o zaletach kabin sanitarnych czy innej biologicznej oczyszczalni ścieków.

A może ktoś robi to przez dłuższy czas i ma inne odczucia? Ja po nieco ponad dwóch latach mam dość.
#copywriting #seo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie szukac i czy jest szansa na znalezienie jakieś współpracy na czarno? żeby sie tym zając po godzinach, gdzie nie popatrzę to każdy chce fakturkę za napisany tekst, macie jakieś doświadczenia z tym?
#copywriting
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Szanowne Mirectwo.

Czy, któryś/-aś z Was ma doświadczenia z pracą zdalną z dziedzin #copywriting lub #marketinginternetowy? Poszukuję informacji dla osoby, która potrafi napisać dobry tekst a także ma doświadczenie w #reklama i umiejętności miękkie, których pozazdrościłby niejeden doświadczony sprzedawca.
Czy są realne stanowiska dotyczące prowadzenia fanpage'ow, stron internetowych, dbanie o wizerunek, odpisywanie w imieniu firmy itd. (nie mówię tu o pozytywnych komentarzach za hajs)?
Jakie strony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheGreatCornholio Rynek jest bardzo trudny i nasycony. Teraz nawet agencje marketingowe odchodzą od etatu copywritera i częściej korzystają z usług freelancerow. Ale to takie życie od zlecenia do zlecenia przy stawkach rzędu 15-25 zl za 1000 zzs.
  • Odpowiedz
Hej, Poszukuję kogoś do stworzenia tekstu dla broszur marketingowych (drukowanych) o tematyce powiedzmy technicznej (audio-wideo, oświetlenie i inteligentny budynek). Kolejny etap to stworzenie treści do kategorii oświetlenie na stronę www. Polecicie jakieś firmy/osoby?
Dzięki!

#copywriting #copywriter #seo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ConradThe: U mnie bardzo dobrze sprawuje się Semrush. Kiedyś jak chciałem robić keyword research bez dużej inwestycji to korzystałem z Ubersuggest, który też się sprawdzi.
  • Odpowiedz
Witam mirasów, chciałbym wam pokazać forum które przytafiło mi się popełnić. Z braku czasu w ostatnich miesiącach troche zarosło kurzem, ale chciałbym je wreszcie konkretnie rozbujać. Sam pracuję w #seo i trochę w #webdev więc chętnie podyskuskutuję sobie z kolegami po fachu. Mirasów z #grafika i #copywriting też gorąco zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://freelancerzy.net
#freelance
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejna historia z januszeksu. Jako #seo Janusz dołożył mi obowiązek pisania tekstów mimo, że zapewnił iż robić tego nie będę i będzie jakis #copywriting od tego. Od 2 tyg nie zrobił nic w związku z tym i teksty który jakiś #freelance by napisal w 4 godzinki ja piszę juz 18 godzinę xD. Ciekawe czy się zdziwi jak na początku miesiąca będzie dalej bez copywritera i bez
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej mirasy, taka sytuacja. Sprzedany guest post na jednej stronie - nic w sumie nie było uzgadniane co do ilości linków. Gość dostarcza artykuł a tam 4 linki w artykule do różnych stron. Rozumiem, że można więcej niż jeden główny, typu do Wikipedii czy jakiegoś NY Times, ale tu są np. 3 do różnych stronek i 1 do strony typu Wikipedia. Your thoughts?

#seo #pozycjonowanie #marketing
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
Szukam copywritera w języku angielskim na poziomie native ze znajomością branży gamingowej. Będę potrzebował portfolio w temacie lub napisanie artykułu na zadany temat (oczywiście w razie jego wykorzystania zapłacę). Wymagana wysoka jakość i słowność.

Rozliczenie FV. Roboty jest na minimum kilka miesięcy.

#copywriting #copywriter #angielski #praca #pracazdalna #jezykangielski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackDave: A musisz koniecznie robić „coś” konkretnego? Idź pracować na produkcje, do fabryki, zrób papiery spawacza, uprawnienia na wózki albo nawet prawko c+e. Zrobić swoje i do domu, kasa wpada i nie musisz się przejmować durnymi słupkami w excelu jak w jakimś korpo.
  • Odpowiedz