Szukam zdjęcia paragonu z biedronki/Lidla lub innego dyskontu z zakupioną coca colą (puszki/butelki) w terminie od 5 stycznia do końca stycznia. Może być standardowy paragon, lub plik pdf z aplikacji biedronka/Lidl z paragonem i produktami na nim zakupionymi. Oferuję 50PLN blik. Zapraszam na priv
#biedronka #lidl #cocacola #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#eksperyment z #cocacola niczym z frytkami czy burgerem z #mcdonalds ( ͡º ͜ʖ͡º) 10 lat, tyle mam tą oto butelkę. Co się z nią stało przez ten czas? Swego czasu stała w słońcu, więc etykieta częściowo wyblakła, a sama butelka się wklęsła. Poza tym cola straciła trochę swój oryginalny kolor. Dlaczego tyle czasu ją trzymam? Mam nietypowe imię, a na drugiej
butterfly - #eksperyment z #cocacola niczym z frytkami czy burgerem z #mcdonalds ( ͡º...

źródło: IMG_20260109_130731

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyszukując w przeglądarce kody EAN pepsi i cocacoli zauważyłem iż ich kody pojawiają w jakichś "regulaminach" konkursów. Jak zajrzy się do treści tych stron są tam wypisane napoje wraz z kodami, ale obok niektórych pozycji są literki "SK" (zapewne "system kaucyjny" lub coś z kaucją) i właśnie są to kody butelek/puszek objętych kaucją. Można dzięki temu wiedzieć jakie kody mają napoje bez kaucji i ich wersje ale z kaucją. Taka ciekawostka :)
markusik_ - Wyszukując w przeglądarce kody EAN pepsi i cocacoli zauważyłem iż ich kod...

źródło: coca cola i pepsi kody ean

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thorus88: Jedyne kontrowersje są wokół sukralozy, bo reszta jest mocno przebadana i mimo chęci naukowców nie udało się znaleźć szkodliwych skutków. A co do sukralozy to na obecną chwilę również nie ma silnych dowodów, natomiast gama słodzików jest na tyle duża, że można ją łatwo wyeliminować lub ograniczyć..mając do wyboru cukier i słodzik zawsze lepiej wyjdziesz wybierając słodzik. Jeśli nie pijesz wanny napojów słodzonych i nie jesz na kilogramy słodzików
  • Odpowiedz

@ChickenDriver2: Mi rodzice podawali coca-colę w puszce, lekko odgazowaną, bo tak zalecał lekarz, podobno kwas fosforowy łagodzi objawy. Nikt nigdy nie kwestionował zaleceń lekarza, ani nie dopytywał o sens podawania tego "lekarstwa", liczyły się efekty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz