Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Ktoś ma ochotę na nocne rozmowy?
#chcepogadac
#chcepogadac
@Better_call_me ehh
@Jar_ko: dobra już się nie czepiam
#chcepogadac bo nie mogę zasnąć
Ktoś chętny ;p
#chcepogadac
#chcepogadac
#chcepogadac z #rozowepaski . Pw jak coś
@watchman89: pisz :p
Komentarz usunięty przez autora
@00010: Kwarantannowe #chcepogadac, zanim dojdzie do nas, że to bez sensu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Promocja trwa do końca weekendu lub wyczerpania zapasów*.
*dotyczy wiadomości prywatnych
Promocja trwa do końca weekendu lub wyczerpania zapasów*.
*dotyczy wiadomości prywatnych
@UmbertoDalleMontagne: O, dzięki!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 0
@WhippingQueen: tu jest fajny mix alpaka z czym juz nie pamietam super mieka, cieniutka ale bardzo ciepla a w dotyku jedwab(。◕‿‿◕。)
Komentarz usunięty przez autora
Masakra, co za dół...
#chcepogadac
#chcepogadac
@unfolding: O cholera, rozłożyłeś mnie na łopatki tym kawałkiem.
- 36
#depresja #samotnosc
Amerykańska popkultura nakarmiła mnie wzorcami, które pozwoliły mi przetrwać wiele lat gdy jedną nogą chciałem już iść na linę. Czy to tylko ułuda którą się pocieszam, czy realne cele do których mogę dążyć? Złapała mnie na ten temat refleksja.
Żeby jakoś przetrwać te lata, zmitologizowałem swoje cierpienie, jakkolwiek to patetycznie i infantylnie by nie brzmiało. Chciałem by miało ono sens, a nie było tylko pustym wyniszczaniem mojej osoby. Bo gdy
Amerykańska popkultura nakarmiła mnie wzorcami, które pozwoliły mi przetrwać wiele lat gdy jedną nogą chciałem już iść na linę. Czy to tylko ułuda którą się pocieszam, czy realne cele do których mogę dążyć? Złapała mnie na ten temat refleksja.
Żeby jakoś przetrwać te lata, zmitologizowałem swoje cierpienie, jakkolwiek to patetycznie i infantylnie by nie brzmiało. Chciałem by miało ono sens, a nie było tylko pustym wyniszczaniem mojej osoby. Bo gdy
- konto usunięte
- wilhelm99
- justlikethat
- AstralWanderer
- sotarKratos
- +31 innych
- 4
@Freak_001: Ogarnij trochę temat filozofii. Na początku jest jeszcze bardziej depresyjnie, ale potem pojawia się stan akceptacji, a wręcz infantylizacji swojego wcześniejszego sposobu myślenia (wyobraź sobie, że 2500 lat myśli potwierdzi Ci to, co myślisz, ale zmusi do zadania pytania: i co teraz?).
@Freak_001: ja ze swojej strony moge powiedzieć, że mam hustawkę nastrojów, raz czuję się świetnie, dzieje się tak gdy jestem w domu, lecz gdy wyjdę wśród ludzi to czuję sie jak gówno, większość ludzi jest wyzsza, dzieciaki po 10 lat moga mi patrzec prosto w oczy... mam wrażenie, że każdy kto mnie zauważy, to robi sobie beke, albo juz ocenia mnie najgorzej...
- 0
#chcepogadac :3
Mężczyzna chce z kimś pogadać vs kobieta chce z kimś pogadac. A później się dziwimy dlaczego w Polsce istnieje największa dysproporcja względem samobójstw mężczyzn a kobiet (oczywiście każdy taki akt jest tragedia) A podobno faceci nie szukają pomocy. Kraj pełen spermiacych kukoldow oraz bezdusznych kobiet.
Nigdy nie będzie lepiej w tym państwie.
#przegryw #chcepogadac #depresja
Nigdy nie będzie lepiej w tym państwie.
#przegryw #chcepogadac #depresja
konto usunięte via Android
- 32
@Xreak Większość ludzi (a może i wszyscy bez wyjątku) to proste biologiczne zwierzęta i tak to się kręci. Jakby się zastanowić to świat po prostu nie jest przyjemnym miejscem z perspektywy istoty myślącej, która ocenia wszystko pod kątem dobra i zła. Ewolucja raczej nie dąży do powstania inteligencji, jest to produkt uboczny, zwierzęta i rośliny nie zastanawiają się nad swoim losem i nad tym jak działa przyroda, a działa z naszej perspektywy
- Yarman
- Dol_Guldur
- chwila
- konto usunięte
- Ancymoon1
- +27 innych
- 2
Mirasy i Mirabele. Jesteście sami? Samotni? Nie macie z kim pogadać? Chcecie poznać kogoś ciekawego? Jest taki fajny discord który stawia serio na jakość nie na ilość. Jak narazie jakość przednia, jak chcecie wbić piszcie pw to zobaczmy co i jak :D #chcepogadac #discord #samotnosc
konto usunięte via Android
- 0
Nie ma co robić. Kto pogada na tele #chcepogadac
Boje się studiów
#chcepogadac
#chcepogadac
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@FajSafari900: ja też ale jest w pyte
@Dziki_Nomad: trzeba było dodać, że po prostu szukasz dziewczyny i chcesz zagadać do różowego paska. #tinder dla ubogich xd
@iThink: w tym wyjątkowym wypadku nie, gadałem przez telefon i nie patrzyłem na wykop ale jak tam uważasz
Halko #chcepogadac
Dzisiaj dla odmiany jest mi trochę smutnawo więc chcę się wyżalić #chcepogadac
Ale jak już się wyżalę to obiecuję opowiedzieć jakiś fajny kawał i rozweselić też :DDD
Ale jak już się wyżalę to obiecuję opowiedzieć jakiś fajny kawał i rozweselić też :DDD
konto usunięte via Android
- 0























#chcepogadac
Komentarz usunięty przez autora