Wpis z mikrobloga

Dawno mnie tu nie było #discord #chcepogadac
Dzisiaj nasz serwer obchodził 2 urodziny i z tego względu postanowiłam znowu się tu zareklamować. Od ostatniego pół roku (może roku?) ludzie przychodzili tylko po znajomości, więc mam nadzieje, że ten pomysł nie skończy się źle xd. Zaproszenia wysyłam na pw (można się zgłaszać na pw lub w komentarzu (tylko upewnijcie się, że macie odblokowane pw)) ale zapraszam też do przeczytania dalszego opisu.

Aktualnie mamy około 25-30 osób, z czego większość aktywnie się udziela. Większość to faceci (ze mną jest 5 dziewczyn). Większość osób jest w wieku (około) 22-27 lat (ale są wyjątki, najstarsza osoba ma 38 lat, a najmłodsza 17/18 i raczej poniżej tego wieku byśmy nie chcieli schodzić). W tym momencie jesteśmy bardziej grupą dobrych znajomych, gdzie wiele osób zna się z imienia i nazwiska, spotkało się na żywo itd. Zdarza się nam wspólnie grać (valorant, csgo, lol) lub rozmawiać o grach (głównie genshin impact) ale zdecydowanie nie nazwałabym tego serwerem służącym tylko do wspólnego grania. Jeśli chodzi o same tematy rozmów, to tak naprawdę gadamy o wszystkim – bardziej i mniej poważnych rzeczach. Są ludzie, którzy nazwaliby się przegrywami (i takich też mocno zapraszam, ponieważ ten serwer zaczynał jako serwer „dla przegrywów” i uważam, że jeśli ktoś chciałby z tego „wyjść” albo chociaż znaleźć znajomych, to jest to świetna okazja), są tacy, którzy kiedyś się tak nazywali, a są tacy, którzy nigdy nawet blisko tego nie byli. Staramy się sobie jednak nawzajem pomagać i w jakiś sposób wspierać, radzić. Zdarza się nam robić różne serwerowe spotkania, gdzie na pierwszym było w szczytowym momencie 5 osób, a na ostatnim, w pewnym momencie, chyba z 15 xD

Z innych ważnych informacji, to wyrzucamy nieaktywne osoby. W praktyce wygląda to tak, że jeśli wszedł ktoś nowy i napisał 5 wiadomości przez 2 tygodnie (albo wgl tylko się przywitał), to jest wyrzucany. Jak kogoś już trochę znamy to może i po kilka miesięcy nie pisać, jeżeli nie ma czasu czy cokolwiek (ale nawet i takie osoby zdarzało się niestety wyrzucać).

Po wejściu trzeba odpowiedzieć na pytania, które są już bardziej taką historyczną częścią serwera, bo zostały stworzone przy samym jego starcie.
  • 6
@Yourisu: dziwię się że Twój post nie miał większego zainteresowania. Przez to w sumie natknąłem się na niego dopeiro teraz, przypadkiem. Mogłabyś mnie dodać? Często prostuje na tagu chcepogadac ale w sumie coraz ciężej kogoś konkretnego znaleźć.