Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood #aliexpress #gshopper #hekka które pojawiły się na stronie LowcyChin

Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW

Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_1667332068sC5gLboWfitvtlZOPI1BkN.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mathmed: konsumencka to zależy, przykład z dziś 2 odkurzacze 600zł z wysyłka z Polski / EU a na allegro 1000zł
Jimmy HW8
STYTJ02HZM - 1000zł w polsce 1500zł :D
Ender 3 drukarka 3D na allegro 950zł - 709zł z wysyłką z EU
Przebitki cenowe są ogromne i jest dużo taniej z Chińskich sklepów mimo że dolar jest po 4.75zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W księgarni Ebookpoint teraz jeden z 4 e-booków, możemy mieć darmo (a w zasadzie w zamian za zapisanie się na newsletter)! Do wyboru mamy:

- Dariusz Jędrzejewski Góry Polski. 60 najpiękniejszych szlaków na weekend. Mountainbook. Wydanie 1
- Joanna Zaręba Krótka historia psychologiil
- Agnieszka Ciećwierz Daj się zrekrutować! Jak przygotować się do procesu rekrutacji
- Elżbieta Krokosz Ty też to masz! Odkryj swoje talenty i zacznij robić w życiu to, co
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki,
Wykruszyły mi się 2 osoby z wyjazdu na skoki w Wiśle i mam po 2 nadmiarowe bilety na sobotę i na niedzielę.
Nie chce ktoś odkupić? Bilety wygrałem w konkursie, więc są na okaziciela + promocyjna cena dla Was :)
2 bilety na sobotę = 150 zł (czyli 75 zł za bilet)
2 bilety na niedzielę = 150 zł (czyli 75 zł za bilet)
Można na jeden dzień lub całość za 260 zł
poop - Mireczki,
Wykruszyły mi się 2 osoby z wyjazdu na skoki w Wiśle i mam po 2 nad...

źródło: comment_1667203639ynqPk9dgY5VkNSpyrJq8bV.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z rana, chwaliłem się preampem mikrofonowym, który kupiłem za 30 zł

Poniżej możecie usłyszeć nagranie bez tego boostera oraz z preamperm, dzwięk nagrany z użyciem mikrofonu shure sm58 + zoom h4n pro

https://www.dropbox.com/s/z7bhdq6qyl4mfvl/2.wav?dl=0

#tworzeniemuzyki #podcast #audioboners #elektronika #cebuladeals
Pan_Slon - Mirki z rana, chwaliłem się preampem mikrofonowym, który kupiłem za 30 zł
...

źródło: comment_1666974498zAAuW8YGvVXxlJDkJelnPm.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach