Wpis z mikrobloga

Orange Flex oraz Orange zwykła oferta - 13 GB za darmo

// Zaplusuj to Cie zawołam po kolejne kody do Orange

Kolejna paczka darmowych gigabajtów od Orange, tym razem z okazji meczu reprezentacji Polski z Arabią Saudyjską!

Aby wprowadzić kod wystarczy w aplikacji Orange Flex w głównym ekranie w prawym górnym rogu wejść w ustawienia, wybrać Kody promocyjne i wpisać kod i nacisnąć przycisk Potwierdź.

W Orange na kartę i w abonamencie jest to koszt SMS-a (zgodny z cennikiem Twojego planu taryfowego) o treści DROMADER pod numer 233.

Promocyjne GB ważne 7 dni, obowiązują tylko w kraju.
Lepiej aktywować po północy, wtedy będą GB będą ważne o jeden dzień dłużej ;)

Wrzuciłem na grupę konkurs gdzie do wygrania są trzy nagrody o wartości prawie 500 złotych, póki co tylko jedna osoba wzieła udział więc bierzcie mirki udział :D

#orangeflex #orange #orangeflexkodyodlubiekiedy (138 obserwujących) #kodyrabatowe #cebuladeals #promocje

➡️ Odwiedź źródło newsa bo jest tam więcej kodów i informacji o tym kodzie na stronie KodPromo.pl

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje ponad 2,1 tysiąca mirków ()

Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Max, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc.
LubieKiedy - Orange Flex oraz Orange zwykła oferta - 13 GB za darmo

// Zaplusuj to...

źródło: comment_1669484119Ec0V7lhFIIFj67Liko1DUL.jpg

Pobierz
  • 6