Cześć Mireczki, ma ktoś z was może Canve pro i nie używa albo jakaś inna opcja, że mógłby kopsnąć? Udało mi się zdobyć iPada+rysik i zostałam oficjalnie socialmedia ninja projektu którym zajmuje się na uboczu. Może z tego będzie potem moneta i się kupi wersje pro, na razie żebrzę (。◕‿‿◕。)
Ps. Skilluje rysowanki, także ten, staram się.
Ps. Skilluje rysowanki, także ten, staram się.























#canva #grafika