hej mirki z #belgia będący ba #emigraja, mam do Was #pytanie - czy znacie tamtejsze odpowiedniki urzędów do spraw cudzoziemnców, meldunkowe czy po prostu posiadające wiedzę o spisie ludności? Np we Francji urzędem takim był OMI czyli Office de Migrations Internationales. Chodzi mi tylko o adresy takich placówek, najlepiej w #antwerpia lub #bruksela
może jeszcze dopowiem że chodzi o znalezienie śladów
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#afera #bruksela
Jezu a jeśli ten cały wyciek z gej party to spiseg przeciwko Polsce i Węgrom, żeby wycofały się z weta budżetu??? Wszystko to się nie klei, organizator jakimś łotrem z Wadowic, JK odwołuje dzisiejszą konferencję Ziobry ws. holenderskiego wniosku... Coś tu śmierdzi!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wotto: huurrr durr onet xD zaraz się zlecą i będą tak mówić
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jestem zdziwiony że tylko czterech i że nie wiedzą o sobie, jak twierdzi ten facet
  • Odpowiedz
mirki pijcie ze mna kompot, wlasnie podpisalem kredyt na kupno domu:)
nie idealny, ale w sam raz
wiem ze duzo ludzi uwaza ze to zly czas na kupno i w sumie moze to byc paczatek wielkiego kryzysu, ale walic to, raz sie zyje!
poza tymu mnie ceny sa na tyle szalone i zwiekszaja sie ciagle, skladalem oferty na dom od 2 lat i nigdy nie byly akceptowane (a byly nawet wieksze niz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pimenista: e tam panie ja juz jestem stary, 41 lat, wiem co chce, wiem na co mnie stac
w teorii moglbym wyjechac w bieszczady czy inne beskidy i nie pracowac do konca zycia i by starczylo,ale stwierdzilem ze jeszcze troche pozarabiam, a potem ten dom sprzedam jak bedzie splacony i witaj tajlandio!
  • Odpowiedz