Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opowiedz mi ile znasz takich przypadków w prawdziwym życiu i który z nich odnosi sie do ciebie


@jozef-dzierzynski: chłopie nasze prawo jawnie dyskryminuje osoby niepełnosprawne fizyczne, a ty chcesz dostać dowody anegdotyczne tego procederu xd
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: pierwsze zakupy robi się sercem czyli wybierz ten, który ci się najbardziej podoba. Wszystkie odsprzedasz bez większego problemu jak już będziesz wiedział, czego potrzebujesz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wierzbek: jeśli Twój czas nie ma dla Ciebie wartości to się może opłacić (zależy od ilości), albo się nie opłaci. Licząc same komponenty to wychodzi pewnie ~90gr (przynajmniej tak było kilka lat temu). Ale żeby mieć pełnię kosztów to trzeba też doliczyć prasę, matryce, wagę, pojemniki, dodakotwe narzędzia, tumbler, piny, płyny i cały ten szpej, który prędzej czy później kupisz (żeby ta elaboracja była łatwiejsza i dokładniejsza).

Do wyboru masz
  • Odpowiedz
maluchów ma na dzień dzisiejszy sens? Na jakie oszczędności per nabój można liczyć?


@Wierzbek: belotka w wawie 1,06-1,07 zależy jaka gramatura Ciebie interesuje. Moim zdaniem nie ma sensu elaborować 9tki. Wyliczenia napisali Tobie powyżej.
  • Odpowiedz