✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Głupio to zabrzmi ale żałuje rad żeby rzucić alko bo teraz nie potrafię się z niczego cieszyć. Nie piłem jakoś często ale jak już to sporo i to był jedyny moment kiedy czułem się fajnie. Siedzę w domu, przeglądam internet, gram w gierki ale to wszystko jakieś nijakie bez wspomagaczy. Nawet jak kiedyś spotykałem się z dziewczyną to potrzebowałem się nabombić żeby wejść w nastrój i wszystko było
Głupio to zabrzmi ale żałuje rad żeby rzucić alko bo teraz nie potrafię się z niczego cieszyć. Nie piłem jakoś często ale jak już to sporo i to był jedyny moment kiedy czułem się fajnie. Siedzę w domu, przeglądam internet, gram w gierki ale to wszystko jakieś nijakie bez wspomagaczy. Nawet jak kiedyś spotykałem się z dziewczyną to potrzebowałem się nabombić żeby wejść w nastrój i wszystko było



























#przegryw #blackpill
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz