Boże święty czy te polskie córy Koryntu przestaną kiedyś prześladować ten kraj. Wstyd się przyznać za granicą, że jest się polakiem, bo od razu *wykonuje ruchy frykcyjne*. Nawet jakiś pajet co jeszcze tydzień temu srał do gangesu, wbija do polszy i co tydzień w cubano dupczy polskie polki.
Pańszczyzna, zabory, 2 wojny światowe, komuna, pruszków, wołomin, a teraz jeszcze te ladacznice ośmieszają nasz kraj na arenie międzynarodowej i sprowadzają go do
izaak_goldstein - !Wracam po banie za niewinność z wpisem za który niesłusznie mnie s...

źródło: 4da5271acb3a2c74fe34342d6f7402617ba1ee9cf5dccccc47285086eec73200

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zawsze mnie śmieszy, że przegryw jest wtedy, kiedy nie masz związku. A moim zdaniem dużo większymi przegrywami jest coraz większa rzesza facetów, którzy są w związkach, ale bez seksu, bo obrzydzają partnerkę.

Ja na przykład w związku od 1,5 roku, od 3 miesięcy mieszkanie razem i seksu nie było NIGDY. Mnóstwo romantycznych chwil, randek, ale wszystko bez seksu.

Do tego dziewczyna stosuje taktykę z którą praktycznie nie mam jak walczyć-
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja na przykład w związku od 1,5 roku, od 3 miesięcy mieszkanie razem i seksu nie było NIGDY. Mnóstwo romantycznych chwil, randek, ale wszystko bez seksu. Do tego dziewczyna stosuje taktykę z którą praktycznie nie mam jak walczyć- mówi że ona chce seksu ale ja nie chcę. I robi mi kłótnie o to że nie ma seksu xd Rozmawialiśmy mnóstwo razy o tym że brak seksu jest dziwny ale seksu nie ma.
  • Odpowiedz
Do tego dziewczyna stosuje taktykę z którą praktycznie nie mam jak walczyć- mówi że ona chce seksu ale ja nie chcę.


@mirko_anonim: takie wmawianie rzeczy nieistniejących nazywa się gaslighting i jest bardzo brudną manipulacją. Walczyć z tym rzeczywiście nie bardzo jest jak i po co, potrzebne jest rozwiązanie kwestii manipulatorskiej przez kopnięcie jej w dupę.

Ważniejsze jest jednak co innego - skoro z tobą *nigdy*, to z kim się grzmoci
  • Odpowiedz
W pierwszej pracbazie była silna presja na posiadanie partnerki. Kto nie ruchał, był uznawany za totalnego przegrywa bez powodzenia u kobiet. W obecnej pracbazie takiej presji nie ma. Większość ma dzieci, ale są też single, co też powodzenia u kobiet nie mają, ale nikt ich nie uznaje za gorszych z tego powodu. Z bliższego otoczenia współlokatorzy poznali różową na 2 roku studiów i pobrali się po studiach. Większość ludzi z roku tak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SendMeAnAngel: bajki, jesteś mężczyzną a historia zna wiele przypadków w których ojcem zostali w wieku 50+, dziś nie masz nikogo za rok być może już będziesz pieluchy zmieniał
  • Odpowiedz
Nawet bycie takim giga chadem jak Janosik nie gwarantuje Ci że utrzymasz przy sobie atrakcyjną partnerke i nie staniesz sie kukoldzikiem. Gdy twoja partnerka poczuje zew natury i motylki w brzuszku to zaryzykuje nawet rozpad rodziny byleby tylko zaspokoić prymitywną chuć.
Nasz Janosik byl zdradzany juz w latach 80-tych. Wtedy kochankiem był 10 lat mlodszy mezczyzna. Obecnie, po smierci Marka w 2005 roku Pani Perepeczko przygruchała nowego bawidamka, a różnica wieku miedzy
daeun - Nawet bycie takim giga chadem jak Janosik nie gwarantuje Ci że utrzymasz przy...

źródło: temp_file7769886248487536964

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daeun: problem stary jak świat on lubial wypić a chłop jak wypije to słaby j----a a kobita jak wiadomo bez bunga bunga regularnego to więdnie, matematykę zostawiam tobie
  • Odpowiedz
  • 1241
@sakiro12: to teraz tylko dokument BBC o tym jaką to ona cały czas nie była ofiarą dyktatora i jak nie płakała w Lamborghini kiedy pacyfikowano miasta :'(
  • Odpowiedz
@kamil-tika jak zauważyłem, że babcię smuci taka odpowiedź to na następne święta odpowiedziałem, że w sumie to chcę, może 1 może nawet 2 ale dziewczyny które spotykam niezbyt się prowadzą a matką moich dzieci nie może być pierwsza lepsza szlaufa. Babcia się się ucieszyła i odpaliła na temat dzisiejszych szlauf vs 50 lat temu. A Mikołaj wpadł zaśpiewać kumbaja a barszcze klaskały uszkami.

Kocham moją babcię. RIP.
  • Odpowiedz