Kobiety myślą, że zaufanie do siebie można wymusić poprzez agresję słowną. Szczerze to myślałem, że na pokazanie takiej psychopatycznej strony nie odważą się, bo wtedy już są skończone... Ale nie, kobieta musi pokazać całemu światu jaka jest naprawdę, wstyd jest dla idiotów i trzeba włączyć full gaslight mode kiedy argumentów już nie ma. Ta potrzeba atencji jest niewiarygodna. Silniejsza niż wszystko.

Wcale się nie dziwię, że blackpill rozpycha sie z mainstreamie. Kobiety
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na ten moment nie chce znajomych ani związku. Nie jestem zdolny do osiągnięcia tych rzeczy (które dla reszty społeczeństwa są całkowicie normalne, nawet największy menel ma jakieś życie społeczne). Żyje całkowicie odizolowany.

Społeczeństwo, głównie kobiety zniszczyły mi pewność siebie ale cóż chyba taki los brzydkiego i niskiego samca ( natura).

Niestety stworzyło to nieodwracalne zmiany w mojej psychice. Nienawidze naszego gatunku i się go boję.
Te urazy są zbyt wielkie żeby zostały
KapitanKam - Na ten moment nie chce znajomych ani związku. Nie jestem  zdolny do osią...

źródło: IMG_5529

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill #passportbros #reddit
Ale że polki mają już zrujnowana opinie na zachodzie?
BTW ci ludzie z passport Bros są chorzy na głowę.

Trzymaj się z dala od Europy Wschodniej — tam już po wszystkim! Większość Ameryki Łacińskiej i Azji jest na podobnym etapie. Tylko Tajlandia, Filipiny i Kolumbia to prawdziwe eldorado!

Polki,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill zasdroszcze trochę tym co ich stary ma jakąś porządna firmę i mają kasę na samochody podróże mieszkania domy oni nie muszą chodzić i prosić się Janusza żeby dal pracę za najnisza albo do urzędu pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukaszpl18: To naturalne, ale jednak musisz uważać by zazdrość nie zamieniła się w zawiść. Bo ten pierwszy będzie usatysfakcjonowany jak sam osiągnie szczyt, ten drugi będzie usatysfakcjonowany jak ci inni opadną na dno.
  • Odpowiedz
@Lukaszpl18: Twoja zazdrość to wynik niezdrowego rozumienia skąd biorą się pieniądze albo tego co nadaje wartość życiu, bo zdecydowanie większą satysfakcję osiągniesz dochodząc samemu do wszystkiego niż myśląc, że pasek wypłaty to kwestia szczęścia, na który nie masz wpływu. Albo jesteś przemęczony i nic ci się nie chce żałując, że nie masz finansowego wsparcia pozwalający odetchnąć
  • Odpowiedz
Zapożyczone od kolegi https://wykop.pl/wpis/79637859/cinszko-te-ladne-kobity-maja-mowie-wam-przegryw-da

"My social anxiety is selective". Traktujcie baby dalej poważnie, chodźcie na randki z nimi a wylądujecie w psychiatryku. Morda czada zmienia poglądy kobiety a nawet uzdrawia je z fobi społecznej. A wam, co? Pewnie kobieta po pół roku pisania mówi, że wstydzi się spotkać w realu? only #mgtow
#blackpill #przegryw
LostHoldenCaulfield - Zapożyczone od kolegi https://wykop.pl/wpis/79637859/cinszko-te...

źródło: af51f032988d679cd8e7d7722273e76f466950eafc126af89f03ed2b052e6331,w800

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tam wykopki? Słyszałem, że kobiety potrafią zniszczyć całkowicie mężczyźnie samoocenę i potem mówić, że sobie to wymyślasz.

Nie możliwe, że różowe były tak niedobre. Wymyślacie sobie to jak was baby źle traktują, taka prawda. Kobieta by nic złego nie zrobiła nikomu. Świat nie może być tak okrutny.


#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Większość demografów to bluepillowcy.

Mało który zwraca uwagę w swoich analizach na hipergamię kobiet, a jeśli już to tworzy jakieś chochoły, że kobiety są bardziej zaradne, bo studiują w wielkim mieście jakieś gównokierunki (za hajs starych xd) i faceci nie mogą im dorównać.

#przegryw #blackpill #demografia
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie to od jakiegoś czasu zastanawiałem się, czy szukanie laski w spólnotach katolickich to niegłupi pomysł. W końcu panuje opinia, że są konserwatywne, opiekuńcze i ogólnie mają być dobrymi matkami oraz żonami. Nie są tak z feminizowane jak zwykłe witaminki.
Tak oglądając to nagranie lekko perspektywa mi się zmieniła. Ewidentnie jakiś Incel do niej pisał z nieodpowiednią twarzą oraz szczęką a ta go olała :D Znikąd nadzieji, znikąd ;/

#p0lka
Varesi - W sumie to od jakiegoś czasu zastanawiałem się, czy szukanie laski w spólnot...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varesi: katoliczki są tak samo nastawione, że tylko chad, stąd często kończą z chadem około 28-30, któremu znudziły się szony i postanowił się ustatkować, więc wziął katoliczkę dziewicę max 19lvl.
  • Odpowiedz
@Varesi: @77023 dlaczego fakt, ze kobieta jest wierzaca mialby znaczyc, ze nie licza sie dla niej morda, wzrost, dynamina i zarobki? Katoliczki tez szukaja dynamicznego bogatego przystojnaiaka tylko mile widziane jeszcze aby byl wierzacy (mile widziane a NIE obowiazkowe)
  • Odpowiedz
#blackpill #tinder #przegryw
Opłaca się instalować tindera? Na yubo praktycznie żadnych matchy, ale dodają mnie do znajomych nie raz serio ładne laski i nawet piszą pierwsze (oczywiście one mogą pisać "hej co tam"). Zastanawiam się jednak czy one chcą po prostu znajomości zamiast randki.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varesi: 2 stycznia poszedłem na siłownię, ale zapomniałem stroju, więc czekałem tak godzinę i poszedłem do domu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Varesi: nie, wolę być gruby i oszczędzać kasę na czarną godzinę, rodzice dają mi na jedzenie, ja siedzę na #neet, a 80% środków ze świadczeń socjalnych oszczędzam na specjalnym koncie + to co dostanę od nich kieszonkowego, ewentualnie z pracy dorywczej. od czerwca mam już 14k.
  • Odpowiedz
Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać współczesna para religia wielkomiejskich mas (szczególnie młodych kobiet) jaką jest T-E-R-A-P-I-A. Terapia jest uniwersalną odpowiedzią na wszelkie problemy współczesnych ludzi - od problemów materialnych, rodzinnych, aż po rozterki egzystencjalne i duchowe. Widać to dobrze na tym popularnym trendzie poniżej. Mężczyźni po prostu robią swoje męskie rzeczy wykraczające poza kobiece podróze, Netflix & chill = TERAPIA!!!111 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#blackpill #
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać współczesna para r...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Przede wszystkim problem jest taki, że na terapie bardzo często chodzą ludzie którym nie jest to potrzebne, ale robią to ponieważ taka jest moda jak cale chordy tych wielkomiejskich julek twitterowych. Inną kwestią jest to, że przez komfort życia znowu zwłaszcza julek twitterowych wielkomiejskich bardzo często psychika im się rozlatuje od byle gówna no chyba, że akurat trzeba iść na imprezę dla dorosłych mając nawet naście lat i się
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja p------e i tak powiem...

Dostałem zdjęcia z wesela, na którym niedawno byłem (zanim napiszecie "zapraszają cię na wesele = oski" - rodzina więc musiałem iść). Jak zobaczyłem swoją, przytaczając klasyka "spe---ą huopską mordę", to jakoś przestałem się dziwić, że żadna świnia vel. #p0lka nie chce nawet na mnie spojrzeć.
Nie dość, że #manlet i #spierdoks, to życie postanowiło d-----ć mi niesymetryczną mordą.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach