Wszystko
Najnowsze
Archiwum
28
Luźna Gadka z POLICJANTEM - wywiad w Radio...

Siemandero mordy. Zaroiło się tu od federalnych.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1315
- 5
- 0
@Brajanusz_hejterowy: uroczy jak żabka, którą masz w profilowym
7
Myślał, że umówił się z 14-latką

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali 32-latka, który przez internet składał propozycje seksualne 14-latce. Zatrzymany mężczyzna umówił się z małoletnią i przyjechał na spotkanie do Piotrkowa aż z województwa lubelskiego.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@konik_polanowy: bagietka na marynarza. Poza tym to nie tak dużo. Mala piekarnua robi kilkaset dziennie
- 0
@karol91plch: i to jest policja!
- 1
Mirki i Mirabelki. POMOCY! PŁACE W GOTÓWCE. DOSTAŁEM AUTO W DAROWIZNIE. Nie przepisałem OC, bo auto pochodzi od mojego ojca i agent powiedział, żeby zostawić OC jak jest i przepisać przy końcu terminu jego obowiązywania. ZAPOMNIALEM O UBEZPIECZENIU, agent nie zadzwonił, chociaż wczesniej zwykł to robić. MAM OPÓZNIENIE (termin minął 13 grudnia, a dziś mamy 3 stycznia). Czy jeśli jutro ubezpieczę samochód to nadal będę mógł dostać karę, czy wyjechać na Bahamy
- 2
@GJerks: co ty byś chciał, żeby ktoś ci zrobił z datą wsteczną?
@Suheil-al-Hassan: polisa się przedłuża jeżeli jest wystawiona na wlasciciela, jeżeli zmienił się wlasciciel po wygaśnięciu starej polisy poprzedniego wlasciciela nic się nie przedłuża
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 24
Miałem o tym nie pisać, ale .......... p------------m gościa na #bagiety
Od kilku tygodni pod moim blokiem codziennie około godziny 7:50 z---------ł gość #honda po jakimś tuningu
Były to regularne godziny więc pewnie jeździł do pracy lub kogoś dowoził.
Niby nic, ale gość ewidentnie przekraczał prędkość, a prawdziwy #w---w mnie wziął, gdy o mały włos nie rozjechał jakiejś kobiety na pasach.
Zadzwoniłem na 112, zgłosiłem dziada i zapomniałem o sprawie.
Od kilku tygodni pod moim blokiem codziennie około godziny 7:50 z---------ł gość #honda po jakimś tuningu
Były to regularne godziny więc pewnie jeździł do pracy lub kogoś dowoził.
Niby nic, ale gość ewidentnie przekraczał prędkość, a prawdziwy #w---w mnie wziął, gdy o mały włos nie rozjechał jakiejś kobiety na pasach.
Zadzwoniłem na 112, zgłosiłem dziada i zapomniałem o sprawie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PC86: na aplikacji normalnie widać zdjęcia tego gówna
- 42
@ZajebistyDuda: zielonkom odebrać prawo do publikowania obrazków i w ustawieniach dodać opcje domyślnego blokowania wpisów zielonych..
#anonimowemirkowyznania
Cześć,
Mam pewien problem. Zamówiłem ostatnio paczkę, miała przyjść za pobraniem i została dzisiaj odebrana. Sęk w tym, że podczas odbioru listonosz powiedział, że paczka jest opłacona, tzn. nie ma zapisanego nigdzie, że trzeba za nią zapłacić, więc po prostu ją odebrałem, podpis złożyłem i tyle. Kwota zamówienia nie jest duża, jest to mniej niż 100 zł, w środku jakimś cudem mam dwa paragony, jeden się zgadza, drugi nie i
Cześć,
Mam pewien problem. Zamówiłem ostatnio paczkę, miała przyjść za pobraniem i została dzisiaj odebrana. Sęk w tym, że podczas odbioru listonosz powiedział, że paczka jest opłacona, tzn. nie ma zapisanego nigdzie, że trzeba za nią zapłacić, więc po prostu ją odebrałem, podpis złożyłem i tyle. Kwota zamówienia nie jest duża, jest to mniej niż 100 zł, w środku jakimś cudem mam dwa paragony, jeden się zgadza, drugi nie i
- 30
ieć to w dupie i zatrzymać normalnie paczkę czy może jednak skontaktować się ze sprzedawcą i mu zapłacić?
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście.
Czy coś mi grozi jeżeli nie zapłacę?
@AnonimoweMirkoWyznania: świadomość bycia złodziejem nie wystarczy?
- 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Zapłać. Jakiś leszczyk pracujący za pensję minimalną się pomylił i wysłał zwykłą paczką zamiast pobraniową. Jak się kasa nie będzie zgadzać to Janusz dla którego pracuje mu potrąci z pensji.
#jemprzeciez <- mój tag z pysznym jedzeniem
Dotarłem dziś do Sajgonu. Wybrałem się na słynne bagietki bahn mi, na jedno popularne stoisko. Otwierają o 14:30 ja byłem może 15 min później więc trzeba było jeszcze z kwadrans poczekać w kolejce. Ale warto było. Bagieta przepyszna. Z różnymi mięsami i czymś jak pasztet. Do tego pyszne świeże warzywa.
W Azji ciężko o dobre pieczywo, ale to jadłem, aż mi się uszy trzęsły.
W komentarzu
Dotarłem dziś do Sajgonu. Wybrałem się na słynne bagietki bahn mi, na jedno popularne stoisko. Otwierają o 14:30 ja byłem może 15 min później więc trzeba było jeszcze z kwadrans poczekać w kolejce. Ale warto było. Bagieta przepyszna. Z różnymi mięsami i czymś jak pasztet. Do tego pyszne świeże warzywa.
W Azji ciężko o dobre pieczywo, ale to jadłem, aż mi się uszy trzęsły.
W komentarzu
źródło: comment_OJe9acWXHsqaeX9pQZoou5E4WjBVKrvI.jpg
Pobierz- 4
- 3
























#heheszki #humorobrazkowy #bagiety
źródło: comment_0kLJD4CC0W3N2lC6I48lKv65enuJQ6sY.jpg
Pobierz