#wroclaw #bagiety

Co się takiego stało, że dziś koło 7 rano tak służby jeździły? Obudziłem się święcie przekonany, że zawaliła sie Aleja Bielany i szukałem potwierdzenia tego XD
Krzyki here
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki. POMOCY! PŁACE W GOTÓWCE. DOSTAŁEM AUTO W DAROWIZNIE. Nie przepisałem OC, bo auto pochodzi od mojego ojca i agent powiedział, żeby zostawić OC jak jest i przepisać przy końcu terminu jego obowiązywania. ZAPOMNIALEM O UBEZPIECZENIU, agent nie zadzwonił, chociaż wczesniej zwykł to robić. MAM OPÓZNIENIE (termin minął 13 grudnia, a dziś mamy 3 stycznia). Czy jeśli jutro ubezpieczę samochód to nadal będę mógł dostać karę, czy wyjechać na Bahamy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Miałem o tym nie pisać, ale .......... p------------m gościa na #bagiety

Od kilku tygodni pod moim blokiem codziennie około godziny 7:50 z---------ł gość #honda po jakimś tuningu
Były to regularne godziny więc pewnie jeździł do pracy lub kogoś dowoził.
Niby nic, ale gość ewidentnie przekraczał prędkość, a prawdziwy #w---w mnie wziął, gdy o mały włos nie rozjechał jakiejś kobiety na pasach.
Zadzwoniłem na 112, zgłosiłem dziada i zapomniałem o sprawie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 446
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

Mam pewien problem. Zamówiłem ostatnio paczkę, miała przyjść za pobraniem i została dzisiaj odebrana. Sęk w tym, że podczas odbioru listonosz powiedział, że paczka jest opłacona, tzn. nie ma zapisanego nigdzie, że trzeba za nią zapłacić, więc po prostu ją odebrałem, podpis złożyłem i tyle. Kwota zamówienia nie jest duża, jest to mniej niż 100 zł, w środku jakimś cudem mam dwa paragony, jeden się zgadza, drugi nie i
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Zapłać. Jakiś leszczyk pracujący za pensję minimalną się pomylił i wysłał zwykłą paczką zamiast pobraniową. Jak się kasa nie będzie zgadzać to Janusz dla którego pracuje mu potrąci z pensji.
  • Odpowiedz
#jemprzeciez <- mój tag z pysznym jedzeniem

Dotarłem dziś do Sajgonu. Wybrałem się na słynne bagietki bahn mi, na jedno popularne stoisko. Otwierają o 14:30 ja byłem może 15 min później więc trzeba było jeszcze z kwadrans poczekać w kolejce. Ale warto było. Bagieta przepyszna. Z różnymi mięsami i czymś jak pasztet. Do tego pyszne świeże warzywa.
W Azji ciężko o dobre pieczywo, ale to jadłem, aż mi się uszy trzęsły.

W komentarzu
kotbehemoth - #jemprzeciez <- mój tag z pysznym jedzeniem

Dotarłem dziś do Sajgonu. ...

źródło: comment_OJe9acWXHsqaeX9pQZoou5E4WjBVKrvI.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach