Hej Mirki. Dostałem mandat, a właściwie ten quiz ze wskazaniem kierowcy z Austrii i 55 Ojro do zapłacenia. Trzeba to płacić? Ktoś ma jakieś doświadczenie? Tylko proszę bez morałów mi tutaj. Pytam o to, czy ścigają za to, czy się przedawnia. Szczerze to nie pamiętam kto kierował, bo się zmienialiśmy kilka razy podczas jazdy, ale podejrzewam, że to moja żona jednak.
#mandat #anulujmandat #wezwanie #policja
#mandat #anulujmandat #wezwanie #policja




























źródło: comment_oRBpq1Koa2utAXpfF5Pvor2UAcDRDbMj.jpg
Pobierz