Wpis z mikrobloga

Umwial sie ktos z was z ukrainką, ktora nie znała polskiego ani angielskiego?

Da sie tak jakos prowadzić rozmowe? Tak sie szcześliwie zlozylo ze nieopodal mojej malej miejscowosci, jest taka jedna fajna z ktorą pisze, ale mam opory czy sie umowic, bo obawiam sie niexrecznych sytuacji gdy nie bedziemy sie rozumieć. Bo jak tu rozmawiac w takiej sytuacji

#tiner #badoo
  • 20
@powaznyczlowiek @Wi73k @Donmenello @konik_polanowy @Habemuspapam69 @CzajkaRuchajka

Ja pierdziele usunęła mnie.. nie odpisalem jej od razu, na ostatnią wiadomosc bo sie zastanawialem co odpisac i czy ja gdzies zapraszac czy nie, a zwlekalem z tym oprocz jezyka, tez dlatego ze nie mam auta i mi troche glupio. Teraz wszedlem na badoo i widze, ze znikla. Ja pierdziele..

W trzeciej. od konca wiadomości pytalem jej czy przyjechala sama czy z rodziną / znajomymi

Odpisala
@essos: sorry za dużo wczoraj pisałem i mi umknęła notyfikacja - nie szydziłem! Faktycznie użyłem trochę niefortunnego słowa, ale miałem na myśli, że mnie ta historia poruszyła bo też jak byłem młodszy to zdarzyło mi się wkręcić w coś co umarło szybciej niż się dobrze zaczęło. Przykro mi że taka sytuacja ci się przytrafiła

Z tą komunikacja też pisałem na serio - pracuje z Ukraińcami blisko od wielu lat w zespołach
@powaznyczlowiek: Dzięki za wiadomosć)

Ogolnie okazało sie, że nie usuneła mnie, tylko usuneła konto (na badoo online pisalo ze usuneła)

Ale tak czy siak zyebalem, powinienem sie od rauz umawiac, szczegolnie ze u mnie małej miejscowosci (mieszkam kolo miasta 45k) rzadko kiedy widze cos fajnego, a nawet jak czasem jest, to jeszcze trzeba sie spiknąć. Tutaj zwlekalem z tym spotkaniem przez to ze nie jestem obcykany wchodzeniu po restauracjach itp. i