Wpis z mikrobloga

Serdecznie chciałbym podziękować @rozowyslonikx za uświadomienie facetów żeby nie płacić na pierwszej randce. Należy zabierać na spacer, max na kawę. Koniec kropka. Nawet nie negocjujcie z tym. Dzięki tym wpisom coraz więcej facetów obudzi się i przekaże te informacje kolejnym osobom. Potrzeba nam takich wpisów/baitow. Zachęcam do ukończenia tego challengu a nawet kibicuje żeby udało się 365 dni. Codzienny reminder żeby nie stawiać laskom na pierwszej randce przełożyłoby się na społeczeństwo.
#tinder #badoo #jedzenie #jedzzwykopem #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow #przegryw #randkujzwykopem #p0lka
Pobierz
źródło: comment_16588422875VzfmYRBSTMk0tQL4vXzfG.jpg
  • 26
@Daniell0: A jak wolę chodzić do restauracji niż na spacer, to mam się przez jakąś biedaczkę ograniczać -_-? Bez sensu. W momencie kiedy kwota rzędu 200-300 złotych Ci zupełnie nie robi różnicy to taka zasada chyba nie ma sensu, tylko sobie szkodzisz. Albo nie wziąć miejsca VIP w kinie bo laski nie stać na droższy bilet xDDD
@TheMaskator: Sam bierzesz takie miejsce to git, jeśli płacisz za oboje to jest problem. Ja straciłem 4 lata z taką niezdarą życiową. Nie mogłem sobie pojechać gdzie chciałem bo jej nie było stać. Nie mogłem iść na normalną kolacje bo olaboga 200-500zł to dużo. A jak kupiłem jakieś tanie buty to ile było gadania że ona miesięcznie myśli czy da rade 200zł na kosmetyki przeznaczyć a ja za 2k kupuje jakieś
@Daniell0 kolego, tutaj większość pozwoliłaby swojej dziewczynie/żonie się nawet puknąć z innym, żeby jej nie "ograniczać". Już nie raz beciaki mówiły mi, że trzymam żonę w klatce, bo nie pozwoliłbym się spotykać z innymi facetami i nie chciałbym żony feministki. Już teraz w związkach Julki nie muszą nic robić przez tych spermiarzy i zamiast podzielić się obowiązkami to nadskakują jak małpy i księżniczce nie dadzą nawet talerza umyć, bo to nie "średniowiecze",
@Matti28: Jestem rocznik 93, zauważyłem że mój rocznik i starsi mają jeszcze rigcz. Ja mam swoje zasady ale chodzi o to że kobiety mają coraz większe wymagania przez takich ludzi. Przyzwyczajamy je do stawiania na piedestał, skakania koło nich. Coraz więcej jest takich które same sobie w życiu nie radzą bo mają spermiarzy gotowych zrobić dla nich wszystko. Wpływa to na obecny i przyszły rynek matrymonialny. Jest źle a będzie gorzej
@Daniell0: po co w ogóle żreć z obcą osobą, przecież ze stresu w ogóle nie skupiasz się na jedzeniu


@kinlej Julka ma to w dupie ( ͡º ͜ʖ͡º) za frajer można zjeść z frajerem. Beciak popatrzy jak ona je, a w myślach będzie z nią już zakładał rodzinę. Niestety na następny dzień kontakt się urwie, no chyba, że Beciak jest bogaty, to będzie można go dłużej
@kinlej: Stres w randce nie pomaga. Jedzenie może byc jako tako ratunkiem to podtrzymania rozmowy, wymyślenia nowych tematów. Rozmów o kuchni itp itd. nie mam nic przeciwko ale na 3-4 randce. Nie jest to obowiązek ale czasami faceci nie mają z kim wyjść coś zjeść dlatego decydują się na restaurację. Raz że randka a dwa że mogą wyjść zjeść gdzieś w nowym miejscu.
@Matti28: Do tego dochodzą idiotyczne książki "wyzwolonych/wolnych" kobiet. Ja przeżyłem miłość i długi związek. Dzięki wykopowi mega analizuje zanim w coś wejdę. Ogólnie robię teraz hajs a potem się zobaczy. Może znajdzie się jakaś konserwatywna Ukrainka ( ͡° ͜ʖ ͡°)