Wpis z mikrobloga

Warto próbować w apki randkowe z niewielką zmianą? a konkretnie
- zmieniony mindset
- bycie pozytywnym
- bycie śmiałym, pewnym siebie i odważnym
- bycie otwartym na poznawanie ludzi
- kupiłem ciuchy, perfumy, fryzura zmieniona, dbam o siebie
- Żyje mi się dobrze z samym sobą mam zdrową samoocenę
- Swoją wyjątkowość uważam za atut (Zespół Aspergera)
- Kobiety postrzegam jako maszyny do seksu, są to istoty emocjonalne co prawda to, że empatyczne to powoli staje się mitem, bo jest takich mniej niż więcej
- Chcę dla siebie jak najlepiej
- Aspiruję na stanie się porządnym i nietuzinkowym facetem
Tyle i moje foto daję
#pokazmorde #rozwojosobisty #asperger #relacjedamskomeskie #tinder #badoo #pytanie #pytaniedoeksperta
S.....r - Warto próbować w apki randkowe z niewielką zmianą? a konkretnie
- zmienion...

źródło: comment_1663431413iUuM5wAokNV6rGYN705HU0.jpg

Pobierz
  • 17
@SquarexLoserLover Mordo, będę brutalny. Lochy na Tinderze mają gdzieś te atuty, które wymieniłeś, bo nie zostaniesz nawet dopuszczony w żaden sposób do ich zaprezentowania. Na tle Chadów, do których mają one tam dostęp od ręki, na fotkach wypadniesz kiepsko, przez co nie przejdziesz tam nawet wstępnej selekcji jaką jest matchowanie.
Daruj sobie Tindera, bo w Twojej sytuacji poleci Ci w dół tylko pewność siebie.
@SquarexLoserLover RateMe nie jest wyznacznikiem raczej, bo tam jest dużo botów i ludzi, którzy klikają losowo na wyjebce oceny. Rzadko który facet ma tak ocenę powyżej 7, oczywiście biorąc pod uwagę próbę co najmniej kilkudziesięciu ocen. Aczkolwiek mi pod jednym zdjęciem udało się mieć 7,3 na prawie 100 not. Ale żadnej kasy nie warto moim zdaniem na to wydawać, bo za dużo tam elementu losowego.
@SquarexLoserLover: Ja bym Ci dał taką radę, że nie warto się fochać jeżeli przez długi czas laska ci nie odpisuje, a widzisz, że jest online (mówię o Badoo). Skoro w końcu odpisała tzn. że jeszcze można coś ugrać, choć nie zawsze. Mi nieraz laska potrafiła odpisać po kilku dniach, a ja od razu foch w stylu "teraz to #!$%@?". Jej to i tak nie zaboli, bo ma w kolejce z 10