Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Pralko-suszarka
- 0

marcus777
via Wykop- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

marcus777
via Wykop- 3
@Pralko-suszarka: to zwal konia jak masz sine jaja. Im mniej chcesz tym bardziej wchodzi
- 0
czy jest na wykopie jakaś nerdka lub alternatywka, z którą mógłbym się umówić? Załączam swoje foto.
#tinder #badoo #randkujzwykopem
#tinder #badoo #randkujzwykopem
źródło: 340986938_594562039295993_2614714252803893320_n
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pieczony_szczur_z_ogniska nie ma brzydkich dziewczyn z fajnym charakterem. Jeśli charakter się chłopu spodoba, to laska jakoś tak przestaje być nieatrakcyjna. W drugą stronę też to działa: pewny siebie facet, który lubi siebie i nie jest p---ą, ma szanse u obiektywnie atrakcyjniejszych dziewczyn. Tylko na Tinderze żadna płeć tego charakteru nie pokaże, więc wydaje wam się, że liczy się tylko wygląd.
@pieczony_szczur_z_ogniska:
Brzydsze laski statystycznie muszą trochę bardziej się wysilić. Ciężko z wyglądem, to muszą nadrobić osobowością. Najczęściej te brzydsze/grubsze przejawiają się odrobinę lepszym poczuciem humoru, które i tak jest notabene jest słabe xD
Odpowiadając na pytania:
1. Nie, ale po koholu powiedzmy, że zdarzało się trochę nadkalkulować atrakcyjność.
2. Wg. mnie kiedyś tak było. Jeszcze te 10 lat temu liczyła się dobra bajerka i pewność siebie - wiadomo były materialistki
Brzydsze laski statystycznie muszą trochę bardziej się wysilić. Ciężko z wyglądem, to muszą nadrobić osobowością. Najczęściej te brzydsze/grubsze przejawiają się odrobinę lepszym poczuciem humoru, które i tak jest notabene jest słabe xD
Odpowiadając na pytania:
1. Nie, ale po koholu powiedzmy, że zdarzało się trochę nadkalkulować atrakcyjność.
2. Wg. mnie kiedyś tak było. Jeszcze te 10 lat temu liczyła się dobra bajerka i pewność siebie - wiadomo były materialistki
- 15
@PEKLONIKON: zdarzyło się ze była udana a i tak nie napisaliśmy xD
@PEKLONIKON: imho o ile nie jest tragicznie to najlepiej iść na dwie randki. Są na to nawet badania, ale szukać nie będę.
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 6
@Kopytnik_1: Brak baby to nie jest przegryw. Zamykam temat.
konto usunięte via Wykop
- 5
@Durisil: @Kopytnik_1 czasem lepiej samemu jak być z p----------a.
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Rejduks: Może cię to zaskoczy, ale ludzie to generalnie lubią kłamać, jak prawda jest niewygodna. Ludzie a tiktoku będą mówić, że kazdy na kogos zasluguje (mimo, ze wiedza, że to nieprawda), bo perspektywa, gdzie istnieją ludzie wykluczeni, wyalienowani i samotni, bez wpływu na to jest nihilistyczna i dołująca (ale prawdziwa). A gadanie, że jak chcesz to znajdziesz milosc (mimo, ze to nieprawda) jest takie "cute and wholesome". Więc słuchanie pseudopozytywnych
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Macie jakieś wskazówki jak robić zdjęcia na tindera?
Czasem jak siostra mnie fotografuję gdzies na miescie , to jakoś tak średnio wyglądam, wydaje mi się że gorzej niż w rzeczywistości, jakby z trochę sztywnym wyrazem tearzy. Nie wiem może powinienem się nauczyć pozować albo co
Jeszcze mnie teraz taka refleksja naszła, że większość zdjęć które oglądam na tinderze od tych lepszych lasek, wygląda jakdrogą, wiekszosc
#tinder #badoo #
Czasem jak siostra mnie fotografuję gdzies na miescie , to jakoś tak średnio wyglądam, wydaje mi się że gorzej niż w rzeczywistości, jakby z trochę sztywnym wyrazem tearzy. Nie wiem może powinienem się nauczyć pozować albo co
Jeszcze mnie teraz taka refleksja naszła, że większość zdjęć które oglądam na tinderze od tych lepszych lasek, wygląda jakdrogą, wiekszosc
#tinder #badoo #
@essos: siostra widzi w tobie brata, a nie chłopa i najzwyczajniej albo nie umie robić zdjęć albo jej się nie chce xD
@essos: po 1 nie bądź brzydki
Jeśli jesteś to zrób fotę tak aby nie być
Bardziej powaznie to zrobić fotkę długim obiektywem aby ładny bokeh wyszedł z Tobą. Ubrać się ładnie etc. Wyeksponuj pozytywne aspekty wyglądu.
Jak masz kota/psa to zrób sobie foto z nim, lub pożycz na czas sesji
Jeśli jesteś to zrób fotę tak aby nie być
Bardziej powaznie to zrobić fotkę długim obiektywem aby ładny bokeh wyszedł z Tobą. Ubrać się ładnie etc. Wyeksponuj pozytywne aspekty wyglądu.
Jak masz kota/psa to zrób sobie foto z nim, lub pożycz na czas sesji
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fanmarcinamillera: Zmien narracje- bez względu na płeć masz parę z mniej niż 2 procentami profili które zobaczysz. To tinder ma #!$%@? algorytm
@fanmarcinamillera: a pasek do butów dobrałeś?
Doszedłem do wniosku że żeby na stałe kogoś znaleźć na #tinder #badoo czy innych to obie strony muszą mocno zaniżyć standardy, tzn mowimy o normalnie wyglądających faceta 6/10 i laskach 6-7/10. Ostatnio już usunąłem konto, niby tam jakieś pary był, ale lvl 35 prawie here i jakieś laski 26-27 zagaduja, chętne na spotkanie, ale gadasz chwile i totalnie nudne pierolenie bez ładu i składu, a jak zaczynają Ci
@nomenklatura_pospolstwa szanujmy się, takie "memy" to red flag największy
@nomenklatura_pospolstwa: Potrzebne jest również trochę szczęścia i wytrwałości.
- 0
Powiem wam że jak nieraz nie wiem co pisać z babami, ale zazwyczaj początek gadki mam wysokiej klasy i jestem w stanie nawet bez zdjęcia kogoś wyrwać na randke. Dzisiaj mi taka jedna napisała że gadka i pisze ze mną cały dzien mimo że mordy jeszcze nie pokazalem 9/10. Nawet wstępnie ustaliliśmy gdzie mialaby się odbyć randka, tylko że pewnie i tak nic z tego nie bedzie bo daleko i nie będę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@itsoverforme32445 Zagadanie IRL działa maksymalnie do końca liceum. Potem jak baba wskakuje na karuzele znajomości z Tindera to już wszyscy wiemy jak to się kończy.
@itsoverforme32445 w realu laska jest w stanie cię wybadać, ocenić twoją pewność siebie, to jak się wypowiadasz, jaka jest twoja mowa ciała. może poczuć twój zapach. to są małe rzeczy które składają się na całość oceny twojej osoby
#tinder #badoo mam pytanie bo chce zwrot za badoo poinformowali mnie że mi nie przysługuje bo zaakceptowałem regulamin ale czytałem że zgodnie z Polskim prawem do 14 dni mam czas na rezygnację zwłaszcza że płaciłem karta czyli wchodzi chargeback. Nawet wyrok tsue mówi że mogą potrącić mi jedynie za czas kiedy korzystałem. Normalnie dać skriny z rozmowy z nimi i zanieść do banku i powołać się na chargeback?
@gaarahokage: prawdopodobnie zaakceptowałeś zgodę na natychmiastowe świadczenie usług, przez co wygasa twoje prawo na zwrot do 14 dni.
Możesz próbować chargeback jako nieautoryzowana transakcja. Ale nie znam się na tym i nie wiem, czy coś da.
Możesz próbować chargeback jako nieautoryzowana transakcja. Ale nie znam się na tym i nie wiem, czy coś da.
konto usunięte via Wykop
- 6
@gaarahokage: Nie błaźnij się. Straciłeś kasę na odrzuty z tindera i już. Prawo do zwrotu nie liczy się jak zaczynasz od razu korzystać z usługi. Nie ma też podstaw do chargeback, bo usługa została dostarczona.
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Szukam wyrozumialej, ambitnej, kochającej, otwartej w łożku, szczuplej, w miarę wysokiej, bezdzietnej kobiety. Czy to tak dużo? Ja: średniego wzrostu, szczupły, dobrze zbudowany, niezły z ryja, bezdzietny dobrze zarabiający ambitny mężczyzna. #randkujzwykopem #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
@fanmarcinamillera: po 30-ce to raczej tylko takie już po karuzeli kvtasów i z bombelkami czekają na ciebie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Cebulak_jpg: no Oski oski, jakieś spotkania poznawczo poruchawcze i on za przegrywa sie uważa, śmiechu warte.
po tej akcji wiem ze zodiakary są #!$%@?, imie Julka to u mnie red flag
@Cebulak_jpg: ogólnie nie znam się na horoskopach, ale przez pryzmat swoich doświadczeń nie jestem zdziwiony, laski na tinderze w Poznaniu z reguły są spod znaku raka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bubakowski a ja mam to w dupie wolę być kawalerem
Nawet jak sam bym nie korzystał z tindera to i tak ma on wpływ na zachowanie kobiet w realu
źródło: Przechwytywanie1
Pobierz- 170
@fizzly: dobra, dla każdego co innego może mieć znaczenie, ale jakim trzeba być zjebem, żeby samemu nie odpowiedzieć na zadane pytanie xD
konto usunięte via Android
- 211
@Stopy_Mariusza zostałeś w ułamku sekundy wykreślony z listy potencjalnie wartościowych ludzi. Nie zasługujesz już na czas Pani.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 5
@LonNon: i tak i nie, każda sytuacja jest indywidualna. Jeśli jej mąż to gościu co pracuje w corpo, zbudował jej dom, wysyła co chwila filmiki na policję jak ktoś go wyprzedzi na ciągłej, wszelkie sporty ekstremalne uważa za idiotyzm, wieczory spędzają przed tv, wakacje z dzieckiem w Turcji......... toooo jeśli zagadasz i zaproponujesz np przejażdżkę motocyklem może się udać
@LonNon: Nie wiem czy łatwo... Ale mnie kiedyś bajerowała mężatka i poszło jej łatwo xD
- 16
Przyjadą Ukrainki mówili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będą fajne mówili ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill
Będą fajne mówili ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill
źródło: ukrainka witaminka
Pobierz
konto usunięte via Android
- 17
@puto serio myślicie, że Alina, lat 21, ze Lwowa, taka 8-9/10 rzuci się na pierwszego lepszego zakolaka z polskim obywatelstwem jakiego napotka?
Srogie copium
Srogie copium
konto usunięte via Wykop
- 30
@Mleko: Mnie na przykład nie pociągają piegowate kobiety, ale nie epatuję tym i jakoś nie czuję potrzeby przedstawiania się ludziom w ten dziwaczny sposób. Jest różnica między posiadaniem preferencji a byciem chamem, arogantem i gburem, a takie podejście, z niewiadomych mi powodów, mają dzisiaj ludzie.






























