@pieczony_szczur_z_ogniska nie ma brzydkich dziewczyn z fajnym charakterem. Jeśli charakter się chłopu spodoba, to laska jakoś tak przestaje być nieatrakcyjna. W drugą stronę też to działa: pewny siebie facet, który lubi siebie i nie jest p---ą, ma szanse u obiektywnie atrakcyjniejszych dziewczyn. Tylko na Tinderze żadna płeć tego charakteru nie pokaże, więc wydaje wam się, że liczy się tylko wygląd.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:
Brzydsze laski statystycznie muszą trochę bardziej się wysilić. Ciężko z wyglądem, to muszą nadrobić osobowością. Najczęściej te brzydsze/grubsze przejawiają się odrobinę lepszym poczuciem humoru, które i tak jest notabene jest słabe xD

Odpowiadając na pytania:
1. Nie, ale po koholu powiedzmy, że zdarzało się trochę nadkalkulować atrakcyjność.
2. Wg. mnie kiedyś tak było. Jeszcze te 10 lat temu liczyła się dobra bajerka i pewność siebie - wiadomo były materialistki
  • Odpowiedz
@Rejduks: Może cię to zaskoczy, ale ludzie to generalnie lubią kłamać, jak prawda jest niewygodna. Ludzie a tiktoku będą mówić, że kazdy na kogos zasluguje (mimo, ze wiedza, że to nieprawda), bo perspektywa, gdzie istnieją ludzie wykluczeni, wyalienowani i samotni, bez wpływu na to jest nihilistyczna i dołująca (ale prawdziwa). A gadanie, że jak chcesz to znajdziesz milosc (mimo, ze to nieprawda) jest takie "cute and wholesome". Więc słuchanie pseudopozytywnych
  • Odpowiedz
Macie jakieś wskazówki jak robić zdjęcia na tindera?

Czasem jak siostra mnie fotografuję gdzies na miescie , to jakoś tak średnio wyglądam, wydaje mi się że gorzej niż w rzeczywistości, jakby z trochę sztywnym wyrazem tearzy. Nie wiem może powinienem się nauczyć pozować albo co

Jeszcze mnie teraz taka refleksja naszła, że większość zdjęć które oglądam na tinderze od tych lepszych lasek, wygląda jakdrogą, wiekszosc

#tinder #badoo #
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: po 1 nie bądź brzydki
Jeśli jesteś to zrób fotę tak aby nie być

Bardziej powaznie to zrobić fotkę długim obiektywem aby ładny bokeh wyszedł z Tobą. Ubrać się ładnie etc. Wyeksponuj pozytywne aspekty wyglądu.

Jak masz kota/psa to zrób sobie foto z nim, lub pożycz na czas sesji
  • Odpowiedz
@Wesoly961: nie ma za co, daj znac jak bylo, bo jestem ciekaw. Mozesz spotkac kogos ciekawszego niz Timder vzy imme tego typu, bo jednak apki FLOSS przyviagaja ludzi specyficzmych
  • Odpowiedz
Doszedłem do wniosku że żeby na stałe kogoś znaleźć na #tinder #badoo czy innych to obie strony muszą mocno zaniżyć standardy, tzn mowimy o normalnie wyglądających faceta 6/10 i laskach 6-7/10. Ostatnio już usunąłem konto, niby tam jakieś pary był, ale lvl 35 prawie here i jakieś laski 26-27 zagaduja, chętne na spotkanie, ale gadasz chwile i totalnie nudne pierolenie bez ładu i składu, a jak zaczynają Ci
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem wam że jak nieraz nie wiem co pisać z babami, ale zazwyczaj początek gadki mam wysokiej klasy i jestem w stanie nawet bez zdjęcia kogoś wyrwać na randke. Dzisiaj mi taka jedna napisała że gadka i pisze ze mną cały dzien mimo że mordy jeszcze nie pokazalem 9/10. Nawet wstępnie ustaliliśmy gdzie mialaby się odbyć randka, tylko że pewnie i tak nic z tego nie bedzie bo daleko i nie będę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: e tam, baby za dużo filmów romantycznych oglądają i myślą że jak ktoś ciekawie pisze to wygląda jak chad. Od przegrywa wysrywów nie czytają bo pewnie głupi.
  • Odpowiedz
  • 15
@itsoverforme32445 w realu laska jest w stanie cię wybadać, ocenić twoją pewność siebie, to jak się wypowiadasz, jaka jest twoja mowa ciała. może poczuć twój zapach. to są małe rzeczy które składają się na całość oceny twojej osoby
  • Odpowiedz
#tinder #badoo mam pytanie bo chce zwrot za badoo poinformowali mnie że mi nie przysługuje bo zaakceptowałem regulamin ale czytałem że zgodnie z Polskim prawem do 14 dni mam czas na rezygnację zwłaszcza że płaciłem karta czyli wchodzi chargeback. Nawet wyrok tsue mówi że mogą potrącić mi jedynie za czas kiedy korzystałem. Normalnie dać skriny z rozmowy z nimi i zanieść do banku i powołać się na chargeback?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gaarahokage: prawdopodobnie zaakceptowałeś zgodę na natychmiastowe świadczenie usług, przez co wygasa twoje prawo na zwrot do 14 dni.

Możesz próbować chargeback jako nieautoryzowana transakcja. Ale nie znam się na tym i nie wiem, czy coś da.
  • Odpowiedz
@gaarahokage: Nie błaźnij się. Straciłeś kasę na odrzuty z tindera i już. Prawo do zwrotu nie liczy się jak zaczynasz od razu korzystać z usługi. Nie ma też podstaw do chargeback, bo usługa została dostarczona.
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po tej akcji wiem ze zodiakary są #!$%@?, imie Julka to u mnie red flag


@Cebulak_jpg: ogólnie nie znam się na horoskopach, ale przez pryzmat swoich doświadczeń nie jestem zdziwiony, laski na tinderze w Poznaniu z reguły są spod znaku raka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LonNon: i tak i nie, każda sytuacja jest indywidualna. Jeśli jej mąż to gościu co pracuje w corpo, zbudował jej dom, wysyła co chwila filmiki na policję jak ktoś go wyprzedzi na ciągłej, wszelkie sporty ekstremalne uważa za idiotyzm, wieczory spędzają przed tv, wakacje z dzieckiem w Turcji......... toooo jeśli zagadasz i zaproponujesz np przejażdżkę motocyklem może się udać
  • Odpowiedz
@Mleko: Mnie na przykład nie pociągają piegowate kobiety, ale nie epatuję tym i jakoś nie czuję potrzeby przedstawiania się ludziom w ten dziwaczny sposób. Jest różnica między posiadaniem preferencji a byciem chamem, arogantem i gburem, a takie podejście, z niewiadomych mi powodów, mają dzisiaj ludzie.
  • Odpowiedz