#tinder #badoo #redpill

Nawet Lady Gaga nagrała redpillową piosenkę. Oto laska zdradza Chrystusa-good guya z łobuziarskim chadem Judaszem granym przez Normana Reedusa w tym teledysku.
qeti - #tinder #badoo #redpill 

Nawet Lady Gaga nagrała redpillową piosenkę. Oto las...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qeti: judasz mógł być ofiarą skoro wcześniej wiedział że ma zdradzić to znaczy że nie mial własnej woli. Nie mógł nie wykonać woli Boga
  • Odpowiedz
Nigdy żadnych div.

Piszę ten wpis już drugi raz, przy pierwszym razie pisałem go pod wpływem tak silnych i negatywnych emocji, że aż moderacja go zdjęła (o ile nie z innych powodów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)), więc napiszę go jeszcze raz na spokojnie...

Jechałem dziś do Gdańska na panią divę. 18 lat, GFE, jedna z najwyżej ocenianych na garso. Miałem też w zapasie pseudocichodajkę z datezona w razie W, czyli
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pralko-suszarka: jeśli to wszystko co piszesz to prawda to coraz bardziej zaczynam wierzyć w tą klątwę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może pomyśl najpierw o jakiejś wizycie u szamana a dopiero potem próbuj z divami xd
  • Odpowiedz
Jak to jest że na aplikacjach randkowych mam aktualne zdjęcia czyli w długich włosach (nie kuc, tylko długie tak za brodę wycieniowane) i gdy przechodzę z dziewczyną na Facebooka (na
FB mam profilowe w krótkich włosach) to dosłownie kazda stwierdza "no anon lepiej wyglądasz na tym profilowym" po czym totalnie zaczyna olewać rozmowę jakby myślała, że jestem jakimś fejkiem.
#tinder #badoo

Czy długie włosy u chłopa odrzucają kobiety?

  • Tak 50.5% (53)
  • Nie 49.5% (52)

Oddanych głosów: 105

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od zawsze moim mankamentem w kwestii relacji z płcią przeciwną był problem z usmiechaniem się. Nie potrafię się uśmiechać. Zdaje sobie sprawę, że czasami uśmiech to 90% sukcesu. Nie wiem czy to nieśmiałość czy co ale nawet sam do siebie w lustrze nie umiem się normalnie uśmiechnąć a jak już to zrobię to wyglądam jak idiota. Można jakoś w miarę nauczyć się naturalnego uśmiechu?
Czy to już over itd? Jestem w miarę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach