Wpis z mikrobloga

@gerwazded: Nadchodzą takie czasy, a właściwie już są - że taki zwykły przeciętny pracujący i spokojny gość, który 15 lat temu normalnie byłby w stałym związku - w dzisiejszych czasach jest odpadem matrymonialnym.....

Więc można powiedzieć, że normiki stają się incelami....
  • Odpowiedz
@ujumuju: Ku$wa ale ty głupi jesteś, dobrze że dałem cię na czarno. Nie widzisz nie konsekwencji w swoim rozumowaniu, wyszydzając problemy młodych i jednocześnie narzekając na imigracje.
  • Odpowiedz
@PanHaroldHe: Bez kitu tak ostatnio mnie tknęło. Sam nie jestem jakimś adonisem, ale widzę w robocie i na mieście chłopów z poprzednich pokoleń i to są autentycznie brzydcy ludzie. Nie mówię o grubasach, bo zapuścić to się mogli już po ślubie, ale z ryja jakieś szczurki, niscy, źle ubrani, a jednak praktycznie każdy żonaty. Teraz ich odpowiedniki są odrzucane przez Roxy nawet... Its over dla chuopów.
  • Odpowiedz
Dlatego już teraz trzeba inwestować w biznesy typu: młoda filipinka dla europejskiego anonka


@analboss: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, umowa nie obejmuje gwarancji, że wybranka nie #!$%@? na drugi dzień po postawieniu nogi w Europie
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: przegrywy, wyjdźcie z piwnicy i rozejrzyjcie się. Jak nie macie znajomych to po obcych ludziach. Ludzie normalnie tworzą pary. Przewaga samotnych młodych wynika z tego, że mężczyźni mają manie na punkcie młodszych kobiet. Ciekawe co chcecie z tym zrobić? I czemu nie obwiniacie patriarchatu? Bo to z niego wynika
  • Odpowiedz