Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy funkcjonariusze polskojęzycznej prasy brukowej nie wypełnili znamion czynu zabronionego takim artykułem. Czy Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz stowarzyszenie Nigdy Więcej podjęły się już cancellowania Pani Agnieszki Szpili? Czy Prokuratura Zbigniewa Zi0bro stojącego w pierwszym rzędzie Kościołów zrobiła coś w tym zakresie? #przegryw #p0lka #blackpil #pieklomezczyzn #tinder #badoo #bekazlewactwa #bekazpisu
ArthurFleck - Zastanawiam się czy funkcjonariusze polskojęzycznej prasy brukowej nie ...

źródło: SzechterTySqrwsnu

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 40
Ja jestem minimalist0m na neet tylko ze jem mięs0 a taka roszczeniowa p0lka kupuje co rok nowego iphonea i macbooka za hajs sp0ns0rów zatruwając planete elektrosmieciam i nie segreguje kondonow po ruchansku z chadami w taki sposob ze wrzuca je do bioodpadów czyli tam gdzie p0lki jest miejsce.
  • Odpowiedz
@ArthurFleck: Jeszcze bym mógł się doszukiwać jakiejś pokrętnej logiki w tym, ale skąd tam "ochrzczony"? Co ma do uja za znaczenie, że mnie jakiś typ magiczną wodą obmył? Ponieważ katolicy mają w zwyczaju defaultowo to robić z każdym dzieciakiem, nawet jak nie wierzą, bo tradycja, to większość w Polsce ludzi jest. Ale nie każdy należy do kościoła.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: mam poczucie, pewnie kompletnie nieuzasadnione ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zdaje się że choćby takim posrańcom z NW raczej by wystarczył nagłówek, gdyby tylko zamienić mężczyznę na kobietę, albo białego na czarnego, żeby już podwijać rękawy i niszczyć życie. Marciniakowi przypominam próbowali za stwierdzenie kompletnie niczego, to zdaje się niższa liga.
  • Odpowiedz
ciebie ta treść nawet nie interesuje XD


@przeciwko78: masz rację, NW do którego robię analogię bardzo interesował kontekst sytuacji przez którą prawie ubili człowiekowi życie zawodowe. Wybacz przeoczenie

umiesz czytać w ogóle, myśleć samodzielnie? czy tylko do szczucia się nadajesz?


Nie umiem czytać "w ogóle", nie umiem myśleć samodzielnie, a nadaję się tylko do szczucia. Dziękuję za pytania
  • Odpowiedz
przyzwoici ludzie będą unikać kontaktów z faszyzującą konfederacją, i twoje szczucie tego nie zmieni.


@przeciwko78 jaki ty jesteś cudownie dwuwymiarowy. 90% moich komentarzy to jazda po Konfederacji jak po łysej kobyle, więc faktycznie, nie zmieni. Ale nie zmieni się też to, że na niszczenie ludziom życia bez absolutnie cienia konkretnego zarzutu czy przewinienia się nie zgodzę nigdy
  • Odpowiedz
@Wap30 niczego mu nie zniszczyli. napisali prawdę, że wziął udział w spotkaniu z człowiekiem, od którego przyzwoici ludzie trzymają się z dala. UEFA nie życzy sobie tego, więc żeby mógł dalej z nimi pracować, podsunęli mu oświadczenie do podpisania, że nie podziela faszyzujących poglądów konfederacji.
i w związku z tym postanowiłeś powielać obrazek z prowokacyjnym tytułem, mimo że tego nie przeczytałeś.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: jak grochem o ścianę, naprawdę niesamowite. Dobrze, to pozostaje mi życzyć ci żeby świat działał nadal zgodnie z takimi standardami które popierasz i odebrano ci wszystko na co pracowałeś całe życie, bo nieświadomie byłeś gdzieś, gdzie jakieś powiązania pozwalają cię z dnia na dzień zdeptać jak peta, chyba że ze łzami w oczach udowodnisz że nie jesteś wielbłądem, to może pozwolą ci żyć tak jak żyłeś. Marynuj się w swoim
  • Odpowiedz