Wpis z mikrobloga

Pisze czesto z nudow z mlodymi laskami na #6obcy i dostaje potem snapa do nich bo chca pisac dalej ale mi sie nie chce zbytnio pisac z kims kto mieszka poza moim miastem a co dopiero 100 czy 200km dalej bo krecenie na odleglosc wieksza niz kilkanascie kilometrow jak dla mnie nie ma sensu bo tracisz czas na dojazy tylko. Biore od takich snapa ktorego same mi wciskaja i juz nigdy sie nie odzywam. Macie podobnie?

#tinder #badoo #seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #pytanie #ankieta #kiciochpyta

Czy krecisz z laskami poza swoim miastem jezeli sa Toba zainteresowane?

  • Zdecydowanie tak 23.1% (40)
  • Raczej tak 10.4% (18)
  • Ciezko powiedziec 8.1% (14)
  • Raczej nie 16.2% (28)
  • Zdecydowanie nie 19.1% (33)
  • Sprawdzam odpowiedzi 23.1% (40)

Oddanych głosów: 173

  • 30
To tam są jakieś dziewczyny?


@straggler2: OP prawdopodobnie dostaje snapy od typów bawiących się w ewhoring xd tak to działa że zbierają ruch z różnych miejsc (głównie właśnie chatów i portali randkowych) na snapa a potem wysyłają "swoją" ofertę gorrrących foteczek za jedyne 99,99zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pieczony_szczur_z_ogniska: Kiedyś tak, ale to czasy gdy nie było snapa i pewnie też 6obcy. Nie wychodziłem z założenia, żeby od razu się spotykać, a po prostu pogadać, a jak już spotkanie to w konkretnym celu i z naciskiem żeby to druga strona się pofatygowała.
Ale ogólnie miło wspominam znajomości internetowe, nie tylko jakieś randki, ale nawet ziomeczki z gier typu tibia. Mam znajomych w każdym większym mieście i często dupę mi
@pieczony_szczur_z_ogniska:

bo chca pisac dalej ale mi sie nie chce zbytnio pisac z kims kto mieszka poza moim miastem a co dopiero 100 czy 200km dalej bo krecenie na odleglosc wieksza niz kilkanascie kilometrow jak dla mnie nie ma sensu

Przerwijmy tę karuzelę śmiechu. Wchodzisz na jakieś 6obcy i liczysz na to, że jakaś dziewczyna się z tobą umówi? XD Przecież to brzmi jak jakiś żart nieśmieszny.
@Vadzior: Spoko, ale tutaj warto wspomnieć również o tym, że kiedyś 6obcy było totalnie innym miejscem w przestrzeni internetu gdzie można było normalnie pisać z ludźmi w większości a dziś tam w większości spotkasz jakichś idiotów którzy, aby będą pisać zb szukając dziewczyn jak koń z klapkami na oczach.
@Cztero0404: No bo jezeli ja czytam wykopki nikogo nie sa w stanie poznac na 6obcy a juz na pewno nie dostaja konktaktow do SM i checi dalszego pisania i to samo czytam o Tinderze a skoro mi idzie dobrze na 6obcy, tak dobrze ze nie chce mi sie pisac ze wszystkimi laskami z jakimi moge stamtad to chyba jestem jakis zajebisty w porownaniu do przecietnego wykopka wiec i na Tinderze sobie
@Cztero0404: Też kiedyś na 6obcym znalazłem ons czy całkiem normalne osoby.
Ale to kiedyś, nie wiadomo kiedy op działał. Od paru lat 95% to trolle/scamy/itp. Kiedyś było trochę inaczej.