Wpis z mikrobloga

No i wywyaliłem tindera po miesiącu znowu. Co prawda padł na nim mój rekord matchy, bo aż kurła całe dwadzieścia, ale nijak nie przełożyło się to na jakieś relacje. Kobiety mają w dupie rozmowy, jakie by one nie były i o czym by one nie były. Nie ma znaczenia czy jesteś miły, cięty, czy podchodzisz z dużym dystansem czy nie. Laski tam szukają wyłącznie chadów, a jak się trafi, to ławka rezerwowych nawet ich nie obchodzi.

Nawet jak zbudujesz jakiś wibe z laską, gdzie jest dużo dystansu, humoru i heheszków to i tak cię z ghostuje bez powodu w środku dyskusji xD

z tych 20 matchy tylko z czterema rozmawiałem xD I każda rozmowa skończyła się ghostem. Chyba czas zakładać chada.

Ludzie tu płaczą, że matchy nie mają. Matche są #!$%@? warte, bez mordy czeka cię ghost nawet jak masz matcha i tyle.

#tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 19
@DzazesOrozes To jakieś naprawdę grube lochy musiałby być albo psychiczne xd Nikt normalny nie spotka się z nikim bez zdjęć. Mnie się nie raz pytały żebym selfie wysłał bo na ig tylko profilowe mam i im się nie dziwię, bo ktoś może lecieć w #!$%@?. Raz mnie jakaś milf oskarżyła że fake jestem mimo to, że jej selfie wysłałem swoje xd
@Pralko-suszarka: Hmmmmmmmmm... ale piszesz z nimi bezpośrednio o ruchaniu? Bo jeśli tak to nie dziwne, że urywają kontakt. Ze spotkaniami nie powinieneś mieć większego problemu; ja nie mam, ale potem już jest lipa i ciężko jest cokolwiek osiągnąć.