Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do jakiego specjalisty szukać pomocy?

Do 23 roku życia nie chciałem kompletnie być w związku, nie interesował mnie seks i ogólnie płeć przeciwna. Można powiedzieć, że stroniłem od dziewczyn i ogólnie od rówieśników. Dopiero po skończeniu 23 lat mi się to odmieniło, ale sam ze swojej strony nic nie robię w tym kierunku, bo po prostu boje się odrzucenia i chyba szydery, że korzystam z portali randkowych (wiem to głupie). Dodatkowo jestem nieśmiały. Przez to nie mam też praktycznie żadnych znajomych. Jak wiadomo mało prawdopodobne jest, że od tak bez szukania znajdzie się drugą połówkę i to prawda, lecz w ciągu ostatnich 2 lat miałem okazje spróbować z jedną dziewczyną. Bylem pozytywnie do tego nastawiony, ale kiedy dowiedziałem się, że nawet nie ma matury, to odpuściłem kontakt. Nie mam zupełnie problemu z tym, że ktoś może nie mieć studiów, ale matury? Szanujmy się. Jeszce gdyby miała jakąś własną działaność, to bym dał szansę, ale dziewczyna kompletnie nie ma perspektyw i nie miała zbyt dobrej pracy.

Uprzedzam pytania
- tak, interesowały się mną dziewczyny. Wcześniej miałem propozycje związków i to sporo
- miałem znajomych w latach szkolnych/studia, ludzie zapraszali mie na jakieś wyjścia/imprezy, ale przez moją bierność/odmowy przestali
- mam 181cm (chociaż nie wiem co ma mieć do tego wzrost)
- jestem wysportowany i dobrze zbudowany, regularnie ćwiczę
- dobrze się ubieram
- zarabiam ~5k netto, małe miasto w Polsce B

Tutaj ktoś opisał dokładnie moje życie. Różnica jest taka, że ja nie próbowałem jeszcze portali randkowych

Terapeuta/psychiatra pomoże? A może problem tkwi gdzieś indziej? Proszę o jakieś porady, bo czuję jak życie mi ucieka. Jeżeli ktoś ma trollować, to lepiej aby nic nie pisał.
#tinder #badoo #zwiazki #rozowepaski #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: aale w czym masz problem? w pobraniu tindera i znalezieniu laski? pobierasz i rura, I kto będzie z ciebie z tego powodu szydził? jak wiekszośc spoleczenstwa korzysta z tej apki. Boisz sie odrzucenia? ale przez kogo? paruje cie z laską, piszecie spotykacie sie jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to lecisz dalej proste.
@mirko_anonim: Mirek,
Doskonale Cie rozumiem bo sam przechodzilem przez podobna sytuacje i uwierz mi ze zaden lekarz nie jest Ci potrzebny. Tinder bedzie dobrym rozwiazaniem bo mozna pocwiczyc na nim umiejetnosci spoleczne i przelamac bariery niesmialosci. Mi to bardzo pomoglo i poznalem wiele fajnych dziewczyn jak i ziomali przez co stalem sie bardziej otwarty na innych i uwierzylem w siebie i serio, nie jest to zaden wstyd ze w dzisiejszych czasach
I to jest właśnie to tak zwane wychodzenie ze strefy komfortu. Potrzebny ci Tinder żeby znaleźć laskę, ale nie chcesz go zakładać bo to wywołuje w tobie nieprzyjemne odczucia. Ale czasami nie da się inaczej. Chcesz zarabiać, ale nie masz umiejętności to musisz czasami wybrać pracę, której nie lubisz, jesteś gruby wstydzisz się brzucha ale idziesz na siłownię itd. Trzeba się przełamywać.