Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow #samotnosc #seks

Powiem Wam, że gdy jeszcze byłem na rynku matrymonialnym i szukałem dziewczyny, to miałem dystans do kobiet, które pracowały z dziećmi. A uściślając to najbardziej do takich, które mówiły, że kochają pracę z dziećmi. Szanuję to co robią i uważam to za bardzo potrzebne, ale żeby od razu to kochać? Przecież to dzieci, myślą tylko o zabawie i nie pogada się z nimi na poziomie.

Pewnie każdy z nas tu pracuje z dorosłymi. Ja sobie nie wyobrażam pracy z dziećmi, zwłaszcza takimi, co jeszcze srają do pieluch i mają małe pojęcie co do otaczającego świata.

Jak z takimi kobietami, co kochają pracę z dziećmi w ogóle się roochać? Jakoś tak dziwnie bym się czuł. :/

Kiedyś do mnie napisała położna i to samo. Sam ją zghostowałem. Nie chciałem zadawać się z kobietą, której praca (skądinąd bardzo potrzebna) polega na tym, że sama zagląda do... wiecie gdzie.
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow #samo...
  • 6
Ale że co że taka to słaba w łóżku będzie czy co? Akurat jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to nie widzę problemu.
Ja co prawda też taką pracującą w przedszkolu zghostowałem ale z innych powodów. Mam poczucie że duża różnica w zarobkach to duże problemy w przyszłości. No i wydaje mi się że taka osoba nie będzie ciekawym kompanem do rozmów, raczej pochłonięta jest codziennymi przyziemnymi sprawami, nie zawraca sobie głowy ideami