Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #badoo #blackpill
Żałuję że nie jestem gejem. Jak sprawdzałem wszystkie aplikacje randkowe na google play i autystycznie sprawdzałem wszystkie kombinacje i featury, to efekt zawsze był ten sam - praktycznie zerowe powodzenie u lasek, jak była jakaś para to totalnie na mnie miały #!$%@?. Parę razy jak udało mi się nawiązać dłuższą rozmowę dzięki temu że miała coś napisane w profilu i mogłem sensownie do tego nawiążą, po czym podążałem zgodnie z prostym schematem jakiegoś typa z neta, który wydał mi się że sensowny. Dwa albo trzy razy udało mi się zaplanować spotkanie tylko po to by dostać ghosta lub wymówkę. Najbardziej bolało mnie jednak, jak wywalały parę w środku normalnej rozmowy, podejrzewam że przez to, że podaje zawsze mój wzrost, ale nie w opisie, tylko jakby w odpowiedzi kwestionariusza, a żeby to zobaczyć to trzeba kliknąć w profil a nie tylko dawać lewo prawo.

Jak ustawiałem w polu wyboru "wszyscy" albo samych gości to w ciągu godziny lub dwóch miałem kilka lajków. Z godzinę temu założyłem sobie któreś z kolei konto na Badoo, zużyłem wszystkie lajki, zero matchy i par. Ok, jest trzecia więc w sumie nic w tym dziwnego. Zmieniłem na chwilę wyszukiwanie na "wszyscy" i po pół godziny miałem dwa lajki. Polubienia są rozmazane, ale wyglądają, że chyba są w moim przedziale wiekowym. Jakbym miał taki feedback od lasek to bym miał zupełnie inna samoocenę.

Chyba jak kiedyś będę się czuć jeszcze bardziej samotnie to może się przemogę i może tak kogoś poznam, chociaż byłby to straszny upadek i pewnie po czymś takim bym bohatyrnął xD
  • 5
  • Odpowiedz