Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem czy jestem brzydki czy przystojny. Z jednej strony zdarzyło mi się usłyszeć czy też przeczytać, ze jestem brzydki. Na przykład raz jedna zatrzyma dziewczyna mi tak napisała wprost na czaterii po wymienieniu się zdjęciami xddd bądź też niektóre kończyły wtedy rozmowę gdy mnie zobaczyły. Na Badoo też zdarza mi się, że dziewczyny mi nie odpisują w ogóle. Z drugiej strony udało mi się też usłyszeć, że jestem bardzo przystojny. Np. Kiedyś jedna dziewczyna mi tak napisała wprost na tinderze, a na spotkaniu wręcz rzucała się na mnie. Do tego zdarzyło mi się na jakimś koncercie czy w barze, że jakaś dziewczyna sama do mnie podeszła. Albo na imprezie w klubie też zdarzyło mi się to usłyszeć. Zdarzały się także różne uśmiechy. Mam totalny mind fuck w głowie. Czy to możliwe, że, mam aż tak specyficzną urodę, że jednocześnie dla niektórych kobiet jestem brzydalem, a dla innych Chadem? Często słyszę, że wyglądam jak Szwed lub Brytyjczyk. Może w tym rzecz?

#niebieskiepaski #rozowepaski #wyglad #relacjedamskomeskie #podrywajzwykopem #tinder #badoo #uwodzenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Jesteś tzw "normikiem", czyli że nie jesteś jakiś źle wyglądający ani jakiś urodziwy. Jesteś pomiędzy xD i to dosyć powszechne przy średniej urodzie jest, bo każdy ma inne poczucie estetyki XD. Zresztą każdy ma swoje własne zdanie odnośnie urody ludzi XD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja pamiętam jak oglądałem z pewną osoba TV i leciał program taki i ta osoba przy mnie mówiła, "bardzo ładna dziewczyna" ja takie oczy zrobiłem... A dla mnie była paskudna, bleee. Wygląd faktycznie jest dla nas bardzo subiektywnie postrzegany, dopóki ktoś nie jest wyjątkowo brzydki ani ładny, to jest do bardzo uzależnione od człowieka percepcji już xd
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Mi się wydaje, że to powszechne jest jak się nie jest jakiś urodziwy xD bo są różne gusta. Niektórzy mówią, że Monica Belluci jest mega ładna, a dla mnie jest średnia xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Gratulacje, wbrew temu co pisza na mirko kazdy czlowiek ma inny typ urody, ktory go pociaga. Jeden bedzie lubil zydowskie, haczykowate nosy, inny maly biust, jakas tam bedzie lubila wielkich, misiowatyvh facetow, inna dresow, a jeszcze inna Massimo w garniturze. Ludzie maja najrozniejsze gusta i nie istnieje ani jeden czlowiek na ziemi, ktory by pociagal wszystkich. Dla jednych bedziesz przepiekny, dla innych brzydki. Mysle, ze slowo brzydki jest
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim Jesteś normalny, ot... Cała filozofia. Równie dobrze można powiedzieć, że każdy ma inny gust muzyczny. Jeden powie, że piosenka "Miłość w zakopanym" jest wyjątkowo zajebista, a inni że to paskudne, z wyglądem jest dosyć podobnie xd jest tylko wypadkowa gustów. Mi się wydaje, że to powszechne jest jak się wygląda po prostu normalnie, czyli nie będąc jakiś wyjątkowo urodziwy to zależy już od gustu.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): mam podobnie i moja teoria jest taka, ze to jest cos w podswiadomosci. czasami jak mam dobry dzien to wszystko mi uchodzi plazem, kazdy sie usmiecha co bym nie zrobil czy powiedzial. a czasami jest zupelnie odwrotnie. nie wiem od czego to zalezy


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
Bo ludzie nie są tacy jednowymiarowi jak się wydaje. Dużo zależy od stanu zdrowia, psychiki, ogólnej kondycji, światła podczas obserwacji drugiej osoby. Jedni zyskują z bliska, bo nie mają wyrazistej urody i dopiero po jakimś czasie dostrzega się, że są ładni.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim To chyba dosyć powszechne przy średniej urodzie jest. W sensie to się dzieje wtedy gdy ktoś nie jest jakiś ani naprawdę brzydki, ani jakiś urodziwy. Np nikt chyba nie powie, że Robert Kubica jest śliczny, a taki Jorge Del Rio jakiś brzydki. Jesteś normalny i tyle xd

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Przystojny na bank nie jesteś. Wbrew temu co piszą eksperckie wyskrobki które każdy temat ogarniajo i gdyby to od nich zależało to ukraina wygrałaby już dziesięć razy a polska miałaby najtańszy prąd w europie, prawdziwie przystojnemu nigdy kobieta nie napisze że jest brzydki i nie zakończy rozmowy sama z siebie. Zerknij jak kobiety a jak mężczyźni oceniają atrakcyjność, dla samców wychodzi mniej więcej rozkład normalny jak im pokażesz
  • Odpowiedz