#telefony wiecie co może być nie tak przyczyna że telefon(ekran) samoczynnie naciska się samemu w randomowe miejsca ghost touch ang. telefon nie upadł ani nic to się stało nagle od tak przeglądając YT myślałem że tylko w aplikacji bd miał ten problem a się okazało że on wszedzie tak wariuje po jakimś czasie problem ustępuje samoczynnie na około 10-15min i potem znowu to samo nw czy to czasami nie wina
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#samsung ktoś użytkuje https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-a54-8-128gb-5g-6-4-120hz-czarny-sm-a546 a54 i coś powie na temat tego telefonu? czy bateria wytrzyma chociaż dzień? do tej pory m31 miałem i na spokojnie dzień, a jak mniej uzywalem to i 2 dni wytrzymywał, a telefon ma 3 lata, ale ekran sie r------ł i sie zastanawiam czy jest sens to naprawiać czy kupić coś nowego, a może coś innego w okolicach max 2k? #android #telefony
konto usunięte via Wykop
- 0
@siodemkaxx: Jak chcesz nieco taniej to weź A34 (niewiele gorszy a parę stówek taniej za 1500 można kupić). A34 trzyma baterie około 2 dni a A54 około 1,5 dnia (mają tą samą bateria 5000 mpa ale A54 zużywa ją szybciej ze względu na bardziej wymagający/pobierający moc procesor). Osobiście mam A34 i mogę polecić.
- 0
@mp107 dzięki, jutro zobaczę, czyli pobrać na komputerze ten program?
@DavidsonX Tak. Pobrać, zainstalować i rozejrzeć się w poszukiwaniu odpowiednich opcji. Na początek najnowszą wersję, a jeśli ta nie zadziała to nie zaszkodzi wypróbować też starszej wersji, np. jakiejś wersji z okresu tych 1-2 lat po wyprodukowaniu telefonu (bo istnieje niewielkie ryzyko, że Nokia mogła np. usunąć wsparcie starszych urządzeń w najnowszych wersjach aplikacji).
Poza tym bardziej na bieżąco w temacie będą pewnie osoby na chyba ostatnim z miarę aktywnym polskim
Poza tym bardziej na bieżąco w temacie będą pewnie osoby na chyba ostatnim z miarę aktywnym polskim
- 0
@siodemkaxx: Podlacz monitor usb c-hdmi
@siodemkaxx: Jak adb nie widzi urządzenia to może już się wyłączył. Specjalistą też nie jestem tylko też tak kiedyś walczyłem z samsungiem.
0
China: 2023 World Robot Conference Showcases Humanoid Robots | The World Robot C

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Hej gra ktoś w Tower of God: NEW WORLD?
Bardzo mi ta gra przypadała do gustu i jej walki 5vs5 jak to auto battler ma w zwyczaju - mikropłatności są p------e, ale gra raczej ich nie wymaga albo nie zyskuje się aż nadto w stosunku do innych graczy.
Mój nickname to: Darkne
EDIT:
Bardzo mi ta gra przypadała do gustu i jej walki 5vs5 jak to auto battler ma w zwyczaju - mikropłatności są p------e, ale gra raczej ich nie wymaga albo nie zyskuje się aż nadto w stosunku do innych graczy.
Mój nickname to: Darkne
EDIT:
Poszukuję smartfona dla mojego ojca. Budżet maksymalny to 1500 zł. Z nieznanego mi powodu, mój ojciec zajeżdża w ekspresowym tempie telefony i w ciągu ostatnich dwóch lat przerobił już jakąś motorolę, samsunga, miał jakieś xiaomi i to pewnie nie koniec. Nie pamiętam niestety modeli.
W telefonach zwykle narzeka na jakość połączeń i baterie. Chciałbym doradzić mu coś, co choć na dwa lata zwolniłoby mnie z bezowocnych rozmów z nim na temat telefonów.
W telefonach zwykle narzeka na jakość połączeń i baterie. Chciałbym doradzić mu coś, co choć na dwa lata zwolniłoby mnie z bezowocnych rozmów z nim na temat telefonów.
@jan-palony my w pracy używamy Smartfon DooGee S89 Pro 8 GB / 256 GB bo to jeden z niewielu tel z dużą bateria i dobra antena. z tego co pamiętam to kosztuje koło 1300. minus że trochę ciężki ale bateria 12000mah robi robotę
- 1
@slawomirus: o widzisz, to coś co jest chyba najbliżej upodobań mojego ojca, bo z wielką nostalgią wspomina swój Samsung Xcover
dzięki!
dzięki!
- 0
Czy w serwisie telefonów zdejmą mi blokadę frp z samsunga? Ile może to kosztować, stówę?
Zrobiłem hard reset długo nieużywanego tela, nie odłączając wcześniej z niego konta google. Hasła już nie pamiętam i nie mam teraz jak przejść weryfikacji.
Próbowałem wszystkie możliwe sposoby z YouTube, ale można je sobie wsadzić sobie w 4 litery.
#android #samsung #google
Zrobiłem hard reset długo nieużywanego tela, nie odłączając wcześniej z niego konta google. Hasła już nie pamiętam i nie mam teraz jak przejść weryfikacji.
Próbowałem wszystkie możliwe sposoby z YouTube, ale można je sobie wsadzić sobie w 4 litery.
#android #samsung #google
#android #niebieskiepaski #informatyka
Mirki jest YouTube ReVanced ale ona przestała działać. Jest jakaś alternatywa aby YT działało w tle?
Mirki jest YouTube ReVanced ale ona przestała działać. Jest jakaś alternatywa aby YT działało w tle?
@Kindybal_xD: Firefox plus odpowiednie rozszerzenia.
Lub Vivaldi. Słyszałem, że Brave również ma te funkcje.
Ale nie wiadomo jak długo te blockery reklam będą działać, bo Google planuje blokować dostęp do youtuba korzystającym z tych wszystkich adblocków. Ale może wystarczy wyłączyć adblockery, a pozostawić tylko funkcję odtwarzania w tle.
Lub Vivaldi. Słyszałem, że Brave również ma te funkcje.
Ale nie wiadomo jak długo te blockery reklam będą działać, bo Google planuje blokować dostęp do youtuba korzystającym z tych wszystkich adblocków. Ale może wystarczy wyłączyć adblockery, a pozostawić tylko funkcję odtwarzania w tle.
@Kindybal_xD: Pewnie masz przestarzałą wersję, ja mam w miarę świeżo zrobioną łatkę i działa bez zarzutu. Tylko trzeba samemu robić łatkę a nie jak przy Vanced że pobierałeś spreparowaną i jazda.
https://github.com/revanced
https://github.com/revanced/revanced-manager
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/youtube-18-23-35-release/
https://github.com/revanced
https://github.com/revanced/revanced-manager
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/youtube-18-23-35-release/
Bardzo żałuję, że wymieniłem poco x3 pro na realme gt2. Głośniki - znacznie gorsze, diody powiadomień - brak, wyświetlacz - wpada w żółć nawet przy zimnej temperaturze barwowej. Ja sram na taki amoled. Co z tego, że czerń idealna, skoro znacznie częściej widzę jasne barwy, które wyglądają gównianie. W dodatku długość wibracji dla sms jest taka króciutka, jak dla wiadomości na MS, a nigdzie nie widzę zmiany tego stanu. Generalnie - nie
@kamil150794: dlatego ja się z chińczyków wyleczyłem dawno temu. Na papierze wyglądają wspaniale, w rzeczywistości zawsze "coś" nie działa i "coś" szwankuje. Tylko Samsung Galaxy S i spokój na lata.
@kamil150794: Dioda powiadomień to powinien być standard, a mało który smartfon ją ma.
- 0
@wypokowy_expert nie ma czegoś takiego ta aplikacja w ogóle jest niepomyślana pisałem do supportu ale udają że wszystko jest okej
- 0
@D-Skittle-Coder znalazłem aplikacja vmos tworzy wirtualnego Androida na którym możesz zrobić screena
źródło: temp_file3575972583232423798
Pobierz- 0
@mkorsov ta, ale nie klasycznie odcięcie głowy a ukręcanie sznura do momentu aż skóra nie zacznie pękać.
@Zarzutkkake znalazłem ten filmik, to miało być coś w stylu garoty/ ale finalnie i tak odcięto głowę
Proszę o pomoc. Potrzebuję podłączyć GoPro do komputera, może to być komputer z Windows albo MacOS, obojętne, byle widział zawartość GoPro i można było skopiować pliki.
Aplikacja Quik od gopro niestety nie działa na desktopach, można ją uruchomić co zrobiłem, ale nie widzi GoPro.
Niestety nie mogę wyjmować karty pamięci a raczej chciałbym tego uniknąć bo moje GoPro jest zabudowane i nie jest to takie proste dostać się do karty, stąd proszę
Aplikacja Quik od gopro niestety nie działa na desktopach, można ją uruchomić co zrobiłem, ale nie widzi GoPro.
Niestety nie mogę wyjmować karty pamięci a raczej chciałbym tego uniknąć bo moje GoPro jest zabudowane i nie jest to takie proste dostać się do karty, stąd proszę
a masz odpowiedni kabel? (tj. do przesyłu danych)
- 0
@vries: tak oczywiście
- 1
Szukam jakiegoś rozwiązania do katalogowania produktów wraz ze zdjęciami oraz krótkim opisem. Ktoś poleca jakieś rozwiązanie?
Dokładnie zależy mi na czymś w rodzaju bazy danych jedzenia/picia, które kupuję w różnych sklepach i informacji o tym czy warto takie coś kupić/zjeść ponownie czy też nie.
Widzę to mniej więcej tak: wybieram sobie kategorię jedzenie lub picie, a potem odpowiednią podkategorię typu: naleśniki, kiełbasa, szynka, pasta, ryba, frytki itp, po czym w odpowiedniej podkategorii
Dokładnie zależy mi na czymś w rodzaju bazy danych jedzenia/picia, które kupuję w różnych sklepach i informacji o tym czy warto takie coś kupić/zjeść ponownie czy też nie.
Widzę to mniej więcej tak: wybieram sobie kategorię jedzenie lub picie, a potem odpowiednią podkategorię typu: naleśniki, kiełbasa, szynka, pasta, ryba, frytki itp, po czym w odpowiedniej podkategorii
- 0
Stwierdzam że nawigowanie w #android za pomocą gestów to doskonały test na inteligencję. "Nie przesuwaj palcem przy krawędzi bo cofniesz" niby takie proste a większość ludzi która trzyma mój telefon w ręku nie potrafi zrozumieć o co chodzi i oczywiście ciągle cofa do poprzedniego widoku.
- 0
konto usunięte via Android
- 0
Nigdy nie miałem do czynienia z telefonem Oneplus, przypuszczam,że w ustawieniach danej aplikacji należy nadać dostęp do zdjęć.
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Proszę Was o poradę, czy jest sens zmieniać S23 na iPhona 14 (bez Pro)?
Żona bardzo narzeka na aparat w S23, nie sposób tym zrobić wyraźnego zdjęcia makro i chce zmienić telefon na jakiś model bez tego problemu, ale o podobnych rozmiarach.
Żona posiada (niestety) watcha 5 i Galaxy buds 2 pro od Samsunga, czy będą one współpracować z iPhonem?
Pewnie idealnym rozwiązaniem byłaby wersja Pro, ale z tego co patrzę to
Żona bardzo narzeka na aparat w S23, nie sposób tym zrobić wyraźnego zdjęcia makro i chce zmienić telefon na jakiś model bez tego problemu, ale o podobnych rozmiarach.
Żona posiada (niestety) watcha 5 i Galaxy buds 2 pro od Samsunga, czy będą one współpracować z iPhonem?
Pewnie idealnym rozwiązaniem byłaby wersja Pro, ale z tego co patrzę to
@hochland: Nie ma sensu. W takiej sytuacji można poczekać na premierę Pixela 8.
konto usunięte via iOS
- 3
@hochland w zwykłym iPhone 14 też nie zrobi dobrego zdjęcia makro. Co najwyżej można oddalić telefon i skorzystać z przybliżenia. Jeżeli chce robić zdjęcia makro bez oddalania telefonu, tak z ręki, przydaje się autofocus w ultra szerokim kącie czyli 13 Pro/14 Pro czy S23 Ultra. iPhone 11 ostrzy z bliższej odległości niż zwykły iPhone 13/14, ale jednak nie zejdzie tak blisko jak 13 Pro/14 Pro.
Watch 5 - nope, aplikacja do
Watch 5 - nope, aplikacja do
































#spotify #android