da się zmienić sortowanie playlisty na spotify na Androidzie? wkurza mnie, że nowe piosenki są na samym dole, a nie chce przesuwać każdej osobno xd

#spotify #android
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony wiecie co może być nie tak przyczyna że telefon(ekran) samoczynnie naciska się samemu w randomowe miejsca ghost touch ang. telefon nie upadł ani nic to się stało nagle od tak przeglądając YT myślałem że tylko w aplikacji bd miał ten problem a się okazało że on wszedzie tak wariuje po jakimś czasie problem ustępuje samoczynnie na około 10-15min i potem znowu to samo nw czy to czasami nie wina
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samsung ktoś użytkuje https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-a54-8-128gb-5g-6-4-120hz-czarny-sm-a546 a54 i coś powie na temat tego telefonu? czy bateria wytrzyma chociaż dzień? do tej pory m31 miałem i na spokojnie dzień, a jak mniej uzywalem to i 2 dni wytrzymywał, a telefon ma 3 lata, ale ekran sie r------ł i sie zastanawiam czy jest sens to naprawiać czy kupić coś nowego, a może coś innego w okolicach max 2k? #android #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siodemkaxx: Jak chcesz nieco taniej to weź A34 (niewiele gorszy a parę stówek taniej za 1500 można kupić). A34 trzyma baterie około 2 dni a A54 około 1,5 dnia (mają tą samą bateria 5000 mpa ale A54 zużywa ją szybciej ze względu na bardziej wymagający/pobierający moc procesor). Osobiście mam A34 i mogę polecić.
  • Odpowiedz
  • 1
@DavidsonX Tak. Pobrać, zainstalować i rozejrzeć się w poszukiwaniu odpowiednich opcji. Na początek najnowszą wersję, a jeśli ta nie zadziała to nie zaszkodzi wypróbować też starszej wersji, np. jakiejś wersji z okresu tych 1-2 lat po wyprodukowaniu telefonu (bo istnieje niewielkie ryzyko, że Nokia mogła np. usunąć wsparcie starszych urządzeń w najnowszych wersjach aplikacji).

Poza tym bardziej na bieżąco w temacie będą pewnie osoby na chyba ostatnim z miarę aktywnym polskim
  • Odpowiedz
Chce sprzedać telefon i mam obawy że ktoś zacznie grzebać przy odzyskiwaniu starych plików. Czy odzyskanie starych plików po resecie do ustawień fabrycznych będzie możliwe jeśli ktoś będzie wystarczająco zawzięty? Jak się przed taką ewentualnością zabezpieczyć? #android #samsung
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lsrrdc: większa szansa że ty masz jakąś fobię, niż że ktoś coś domowym sposobem odzyska z telefonu. Po za tym po co komu zdjęcia twojego pindola ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
czy w przypadku r--------a ekranu telefonu ( wyswietla tylko kilka pasków) z #android da się w jakiś sposób wyświetlić ekran telefonu na kompie żeby pozgrywać część rzeczy? kopie zapasowe samsunga i androidą są ale nie wszystko zawsze zgrywa #samsung #telefony #galaxy
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej gra ktoś w Tower of God: NEW WORLD?

Bardzo mi ta gra przypadała do gustu i jej walki 5vs5 jak to auto battler ma w zwyczaju - mikropłatności są p------e, ale gra raczej ich nie wymaga albo nie zyskuje się aż nadto w stosunku do innych graczy.

Mój nickname to: Darkne

EDIT:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukuję smartfona dla mojego ojca. Budżet maksymalny to 1500 zł. Z nieznanego mi powodu, mój ojciec zajeżdża w ekspresowym tempie telefony i w ciągu ostatnich dwóch lat przerobił już jakąś motorolę, samsunga, miał jakieś xiaomi i to pewnie nie koniec. Nie pamiętam niestety modeli.

W telefonach zwykle narzeka na jakość połączeń i baterie. Chciałbym doradzić mu coś, co choć na dwa lata zwolniłoby mnie z bezowocnych rozmów z nim na temat telefonów.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jan-palony my w pracy używamy Smartfon DooGee S89 Pro 8 GB / 256 GB bo to jeden z niewielu tel z dużą bateria i dobra antena. z tego co pamiętam to kosztuje koło 1300. minus że trochę ciężki ale bateria 12000mah robi robotę
  • Odpowiedz
Mam nieodebrane polaczenie na komorce z numeru na +48 oddzwaniam - numer nie istnieje, chwile pozniej jak komorki nie mialem przy sobie znow nie odebrane polaczenie z tego samego numeru, WTF?
#telefony #telefon #komorka #android
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gharman: Da się ustawić przekierowanie tak, że ty będziesz mógł z danego numeru zadzwonić, a ktoś dzwoniący na ten numer usłyszy tylko "Nie ma takiego numeru".
  • Odpowiedz
Czy w serwisie telefonów zdejmą mi blokadę frp z samsunga? Ile może to kosztować, stówę?
Zrobiłem hard reset długo nieużywanego tela, nie odłączając wcześniej z niego konta google. Hasła już nie pamiętam i nie mam teraz jak przejść weryfikacji.
Próbowałem wszystkie możliwe sposoby z YouTube, ale można je sobie wsadzić sobie w 4 litery.
#android #samsung #google
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kindybal_xD: Firefox plus odpowiednie rozszerzenia.
Lub Vivaldi. Słyszałem, że Brave również ma te funkcje.
Ale nie wiadomo jak długo te blockery reklam będą działać, bo Google planuje blokować dostęp do youtuba korzystającym z tych wszystkich adblocków. Ale może wystarczy wyłączyć adblockery, a pozostawić tylko funkcję odtwarzania w tle.
  • Odpowiedz
Bardzo żałuję, że wymieniłem poco x3 pro na realme gt2. Głośniki - znacznie gorsze, diody powiadomień - brak, wyświetlacz - wpada w żółć nawet przy zimnej temperaturze barwowej. Ja sram na taki amoled. Co z tego, że czerń idealna, skoro znacznie częściej widzę jasne barwy, które wyglądają gównianie. W dodatku długość wibracji dla sms jest taka króciutka, jak dla wiadomości na MS, a nigdzie nie widzę zmiany tego stanu. Generalnie - nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil150794: dlatego ja się z chińczyków wyleczyłem dawno temu. Na papierze wyglądają wspaniale, w rzeczywistości zawsze "coś" nie działa i "coś" szwankuje. Tylko Samsung Galaxy S i spokój na lata.
  • Odpowiedz
Proszę o pomoc. Potrzebuję podłączyć GoPro do komputera, może to być komputer z Windows albo MacOS, obojętne, byle widział zawartość GoPro i można było skopiować pliki.
Aplikacja Quik od gopro niestety nie działa na desktopach, można ją uruchomić co zrobiłem, ale nie widzi GoPro.
Niestety nie mogę wyjmować karty pamięci a raczej chciałbym tego uniknąć bo moje GoPro jest zabudowane i nie jest to takie proste dostać się do karty, stąd proszę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam jakiegoś rozwiązania do katalogowania produktów wraz ze zdjęciami oraz krótkim opisem. Ktoś poleca jakieś rozwiązanie?

Dokładnie zależy mi na czymś w rodzaju bazy danych jedzenia/picia, które kupuję w różnych sklepach i informacji o tym czy warto takie coś kupić/zjeść ponownie czy też nie.
Widzę to mniej więcej tak: wybieram sobie kategorię jedzenie lub picie, a potem odpowiednią podkategorię typu: naleśniki, kiełbasa, szynka, pasta, ryba, frytki itp, po czym w odpowiedniej podkategorii
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stwierdzam że nawigowanie w #android za pomocą gestów to doskonały test na inteligencję. "Nie przesuwaj palcem przy krawędzi bo cofniesz" niby takie proste a większość ludzi która trzyma mój telefon w ręku nie potrafi zrozumieć o co chodzi i oczywiście ciągle cofa do poprzedniego widoku.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę Was o poradę, czy jest sens zmieniać S23 na iPhona 14 (bez Pro)?
Żona bardzo narzeka na aparat w S23, nie sposób tym zrobić wyraźnego zdjęcia makro i chce zmienić telefon na jakiś model bez tego problemu, ale o podobnych rozmiarach.
Żona posiada (niestety) watcha 5 i Galaxy buds 2 pro od Samsunga, czy będą one współpracować z iPhonem?
Pewnie idealnym rozwiązaniem byłaby wersja Pro, ale z tego co patrzę to
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hochland w zwykłym iPhone 14 też nie zrobi dobrego zdjęcia makro. Co najwyżej można oddalić telefon i skorzystać z przybliżenia. Jeżeli chce robić zdjęcia makro bez oddalania telefonu, tak z ręki, przydaje się autofocus w ultra szerokim kącie czyli 13 Pro/14 Pro czy S23 Ultra. iPhone 11 ostrzy z bliższej odległości niż zwykły iPhone 13/14, ale jednak nie zejdzie tak blisko jak 13 Pro/14 Pro.

Watch 5 - nope, aplikacja do
  • Odpowiedz