Wpis z mikrobloga

Proszę Was o poradę, czy jest sens zmieniać S23 na iPhona 14 (bez Pro)?
Żona bardzo narzeka na aparat w S23, nie sposób tym zrobić wyraźnego zdjęcia makro i chce zmienić telefon na jakiś model bez tego problemu, ale o podobnych rozmiarach.
Żona posiada (niestety) watcha 5 i Galaxy buds 2 pro od Samsunga, czy będą one współpracować z iPhonem?
Pewnie idealnym rozwiązaniem byłaby wersja Pro, ale z tego co patrzę to po sprzedaży S23 trzebaby było drugie tyle dołożyć $.

#iphone #ios #samsung #android #pytanie
  • 15
@hochland: sugerowalbym popytac wsrod znajomych, kto ma co lepszego flagowca i poprosic o uzyczenie na chwile, zeby zona cyknale pare fotek w "jej stylu".
Ciezko wyrokowac czy sie bedzie nadawal czy nie, bo nie spotkalem sie z narzekaniem na macro w s23.
Ten banana blur o ktorym tak glosno, to sie ujawnia w sumie w kazdych okolicznosciach, ale to bys mial wyrazna wiekszosc zdjecia.

Moze sproboj tam wrzucic gcama.
@hochland w zwykłym iPhone 14 też nie zrobi dobrego zdjęcia makro. Co najwyżej można oddalić telefon i skorzystać z przybliżenia. Jeżeli chce robić zdjęcia makro bez oddalania telefonu, tak z ręki, przydaje się autofocus w ultra szerokim kącie czyli 13 Pro/14 Pro czy S23 Ultra. iPhone 11 ostrzy z bliższej odległości niż zwykły iPhone 13/14, ale jednak nie zejdzie tak blisko jak 13 Pro/14 Pro.

Watch 5 - nope, aplikacja do obsługi
@hochland: jaka decyzja padła? Też mam watcha 5 pro i mam Redmi Note 10 Pro i jest problem ze nie wszystkie funkcje działają. Nie ma jakiejś aplikacji która uruchamia wszystkie funkcje. Dodatkowo teraz zauważyłam, że mam problem z powiadomieniami które na telefonie są na zegarku nie..
  • 0
@VIXEN0 w pixelu będzie wszystko działało bo to android, tylko czysty android. Sam na początku miałem S23, robię dużo zdjęć dokumentów i musiałem go sprzedać. Kupiłem Pixela 7 Pro i nie mogłem się przyzwyczaić do niego, do tego miał błędy w oprogramowaniu (a to produkt Google), oddałem go i kupiłem S23 Ultra, jestem bardzo zadowolony z niego.
Żona odpuściła na chwilę obecną zamianę. Niestety nie ma fajnych małych telefonów na rynku oprócz
  • 0
@VIXEN0 ja kupiłem wersję 512GB 1,5 miesiąca po premierze za 5100 zł. Ludzie biorą na firmy telefony bez obciążania ratami i sprzedają. Obciążenie ratami można sprawdzić, każda sieć ma swoją stronę do tego, potrzebny jest tylko IMEI.