Wpis z mikrobloga

Bardzo żałuję, że wymieniłem poco x3 pro na realme gt2. Głośniki - znacznie gorsze, diody powiadomień - brak, wyświetlacz - wpada w żółć nawet przy zimnej temperaturze barwowej. Ja sram na taki amoled. Co z tego, że czerń idealna, skoro znacznie częściej widzę jasne barwy, które wyglądają gównianie. W dodatku długość wibracji dla sms jest taka króciutka, jak dla wiadomości na MS, a nigdzie nie widzę zmiany tego stanu. Generalnie - nie polecam. #android #telefony #realme #realmegt2
  • 8
@kamil150794 miałem przez ponad rok galaxy s21 fe 5g. Nic nie muli. Samsung ogłosił że wybrane smartfony będą mieć wydłużone wsparcie i będą dostawać wszystkie aktualizacje Androida do nowej wersji przez 4 lata i wszystkie aktualizacje bezpieczeństwa przez 5 lat więc jeżeli chcesz mieć spokój na lata, to kup dowolny telefon z tej listy: https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/samsung-przed%C5%82u%C5%BCa-wsparcie-aktualizacyjne-dla-smartfon%C3%B3w-i/td-p/4786421
@dziobnij2: Wydawało mi się, że kiedyś pisałeś, że masz s20 albo 21, ale "pełnoprawną" wersję. Na aktualizacjach tak bardzo mi nie zależy, bo z doświadczenia wiem, że zazwyczaj coś psują, niż poprawiają.
@dziobnij2: ja wolę Xiaomi niż Samsung'a.
Samsungowe smartfony mają aparat na środku co mnie bardzo irytuję.
Brak wyłączenia dźwięku migawki, co dla mnie jest nieakceptowalne.
Super grzejące się baterie i częste problemy z Exynosem.
Ograniczone i (może) celowo utrudnione ustawienia.
W nakładce Xiaomi wszystko o wiele lepiej ogarniam, ale to może wina gustów.