Chromecast 4K czy Fire stick 4k ?
- Dla darmowego YT tj smart tube next - koszt chromecasta w ciągu roku się zwróci
- Obsługa 4K, HDR, DV, ATMOS i napisów. Tylko nie wiem czy uciągnie :D Tak bym mógł odpalić film z poziomu pilota z zasobów na sambie na NASie. A nie że trzeba uruchamaić główny komputer :/

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #android #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ZygmuntTamburino: Mój nas stoi na wolnym sprzęcie ale na energooszczędnym więc jedynie wchodzi w gre przesyłanie całych plików , transkodowanie odpada. No chyba że to można w plexie wyłączyc ? I gołe pliki strimować ?
  • Odpowiedz
  • 0
@puniek: Już wiem o było - w moim profilu google miałem ustawiony region w sklepie google play na Wielką Brytanie. Użyłem innego konta google gdzie już miałem region Polska i udało sę zainstalować
  • Odpowiedz
#telefony #android
Hej, mam ponad, 18GB danych na starym tel, a z tego co widzę w chmurze google można wykorzystać tylko 15 GB, jak najprościej przenieść dane na nowy tel w tej sytuacji?
Chyba najlepiej by było ze starego tel na PC po kablu i to samo w druga stronę na nowy.
Polecicie jakąś pewną apkę?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heja, jak poblokować reklamy na telefonie ojca, ale tak żeby nie blokowało wszystkiego w p------t by nie trzeba było ingerować w jakieś ustawienia tych adblokow przez niego bo on nie ogarnie (70lat)

adguard dns? i jaka przegladarka do tego i dodatki/listy blokujace?

tak żeby spokój był z tymi pop-upami o ciasteczkach, zgodach, reklamach, banerach, milion X do przeklikania.

ojciec
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Polsce wszystko podróbki ?


@roster1: wszzystko sciagane z aliexpeess, bo xiaomi nie handluje czesciami zamiennymi. A na ali chinczyk podrabia chinczyka.

Zaufany sklep to dragon-tt.com

Zamienniki nohon ponoc sie sprawdzaja, ale to jest loteria i albo jakosc u nich lezy, albo ich tez zaczeli podrabiac.
  • Odpowiedz
Jak anonimowo przeglądać internet w pracy, zeby it nie mogło zobaczyć historii itd.

Czy w jakiś sposób moglbym podłączyć iPhone lub telefon z Androidem do monitora i służyłby mi jako komputer ?

Ewentualnie może moglbym mieć jakiś system na pendrive i podłączyć do służbowego komputera?
#pcmasterrace #telefony #apple #android #komputery #pracbaza #studbaza #pracait
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, mam ostatnio ochotę w coś popykać konkretnie coś jak plemiona(strategia, ekonomia), jest może coś teraz na topie czy dalej plemiona? Pamiętam że gdy już miało się bardziej zaawansowaną wioskę/wioski to zbyt czasochłonna była dla mnie wysyłka wojsk po surki, albo ataki, a gdy się tego nie ogarniało było się bez szans. Jest może coś mniej angażującego czasowo?
#gry #plemiona #android
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poszukuję rysika do tableta Xiaomi z androidem, orginalny nie jest dostępny od ręki. Wszystko co oglądam na stronach marketów ma napisane że współpracują z ipadami, a nic nie wiadomo o androidzie. Macie coś do polecenia ? #xiaomi #android #tablet #rysik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, wala mi się w mieszkaniu stary tablet acer iconia, specyfikacja: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/acer/iconiataba100/
ma mały defekt w postaci wgniecionego bocznego przycisku, odpowiedzialnego za regulację głośności
zastanawiam się czy nie oddać go gdzieś do naprawy i zacząć go sobie używać do jakiegoś przeglądania internetu, yt (koniecznie przez revanced) i jakichś pierdół, które robię na telefonie (myślę, że na większym wyświetlaczu powinno być dużo wygodniej)
ten sprzęt jeszcze się do tego nada czy już jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ten sprzęt jeszcze się do tego nada czy już jest niestety zbyt stary?


@vvvariacik: Patrząc na to, że za 100 zł idzie wyrwać kilkuletniego chromebooka to zbyt stary. Tam masz androida 3.0. Nie wiem czy w ogóle uda ci się na tym revanced uruchomić. Nie chodzi o to żeby się nie dało tylko w ogóle czy jest sens w to wtapiać pieniądze i ogrom czasu, żeby może uruchomić na tym
  • Odpowiedz
Jaki telefon się teraz kupuje w budżecie do 2000pln? Ważne żeby miał dual-sim. Wynalazłem Remi Notę 12 Pro 5G 8/256GB. Mi odpowiada, ale może coś lepszego można mieć za taka kasę.

#android #xiaomi #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam na pewnym telefonie "serwer".. Wiem wiem, telefon i serwer to dwie różne rzeczy, ale nie ważne.
W każdym razie jest on sobie zamknięty razem z routerami itd, a czasami potrzebuję coś na nim zrobić.
Jaki polecicie serwer vnc pod androida lub jakie inne rozwiązanie, żebym mógł zdalnie przejąć pulpit czy to za pomocą innego telefonu czy też komputera?

#android #vnc #zdalnypulpit
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dorwałem xiaomi z miui 12.5.1 i widzę nie ma "kłódek" przy appkach. Kiedyś się długo trzymało na aplikacji w menu ostatnich aplikacji i można było zakłódkować. Wiem, że w panelu sterowania się da dodać na listę, ale trwa to o wiele dłużej. Da się to jakoś przywrócić?
#miui #xiaomi #android #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #gry

Jakieś fajne gierki na androida? Mogą być płatne. Najlepiej jakieś zręcznościówki czy crpg. ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W x3 pro po dobie standardowego użytkowania miałem ok. 55-60% baterii (dawniej nawet 70%). W nowiutkim Realme GT2... 35%. Pojemność niby taka sama. Także ten... nie polecam. #android #telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil150794: daj się ułożyć baterii oraz systemowi aby wszystko się pokonfigurowało, a nie opierasz się na tym jakie jest pierwsze trzymanie baterii która wcale nie musi w takich okolicznościach pokazywać właściwego stanu procentowego.

Jeżeli nic się nie poprawi to zwrot, bo przesiadka na telefon który trzyma krócej będzie przeszkadzać cały czas.
Poprzednio miałem xaiomi flagowca to musiałem go codziennie kłaść na indukcje jak szedłem spać. Teraz mam samsunga i tutaj
  • Odpowiedz
#gps #telefony #telekomunikacja #iphone #android

Hej w moim telefonie często jak korzystam z obojętniej jakiej apki do nawigacji to mam błąd 'brak połączenia gps' albo po prostu nie łapie sygnału. Zawsze odpalam gps razem z netem, żeby jeszcze precyzyjniej lokalizował, no ale niestety mam taki błąd.
Jak wjeżdzam w okolice większego miasta np. Warszawy to nawet nie uruchamiam apki bo nie ma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach