Mam taką sytuację, że kupiłem nowy telefon, ale mój stary (Pixel 4a) chciałbym przechowywać jako backup. Tak żeby w razie czego móc go wyciągnąć z szafki i używać gdyby coś stało się z tym nowym.
Zastanawiam się jak najlepiej przechowywać taki smartfon? Nie chodzi mi tu za bardzo o warunki otoczenia (leży w chłodnej zacienionej szafce z inną elektroniką), co głównie o wnętrze i system telefonu.
Na przykład: w jakim stanie powinienem
Zastanawiam się jak najlepiej przechowywać taki smartfon? Nie chodzi mi tu za bardzo o warunki otoczenia (leży w chłodnej zacienionej szafce z inną elektroniką), co głównie o wnętrze i system telefonu.
Na przykład: w jakim stanie powinienem



























źródło: temp_file3512654494737699757
Pobierz