Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje pomocy. Przesiadłem się dzisiaj z #android na #iphone i mam problem z whatsappem i zdjęciami Google. Mianowicie nie importowało mi ostatnich ok 2 miesięcy zdjęć Google do iPhone’a i w ogóle nie chcą się zimportować czaty na whatsappa. Pls help #kiciochpyta
  • 8
@ZiomDobrzeKopci no mam włączoną synchronizację zdjęć Google :/ A na #!$%@? jest w takim razie kopia zapasowa tych czatów na whatsappie, skoro nie można ich przenieść. I ta #!$%@? klawiatura w ajfonie, gdzie tu jest enter, żeby zacząć pisać zdanie od nowej linijki??? XD
@bartol_wwa co do google photos, sprawdź przez przeglądarkę czy na pewno masz wszystko zsynchronizowane z androida.

Wiadomości WhatsApp możesz zaimportować tylko przy inicjalizacji nowego urządzenia, przy użyciu aplikacji ’przenieś do iOS’. Jeśli tego nie zrobiłeś, to musisz zresetować telefon…
@bartol_wwa: przecież w prawym dolnym rogu masz "return"
da się ustawić guglową klawiaturę, ściągnij z appstore i po uruchomieniu sama Ci powie co masz robić... chociaż dla mnie odkąd jest swipe i lepsze przewidywanie w ios17 to nie ma sensu i po latach używania gboard przesiadłem się na systemową
@kabzior ok, teraz zajarzyłem, ze return tzn enter tutaj.
A co do klawiatury, w andku była dobra opcja w gboardzie, że miałem na klawiaturze skrót, który po wpisanej frazie wyszukiwał mi związane z nią gify, które od razu mogłem wstawić do rozmowy