Przemek witaj w klubie, ja też nie lubiłem WF, ale od dziecka byłem dość dobrym aktorem, udałem atak astmy i miałem zwolnienie na cały rok XD
Ale chyba aż za dobrze grałem, bo nauczyciel położył mnie na ławce i nogi do góry.
Tylko nie wolno się śmiać i cały czas trzymać rolę.

Ale najważniejsza zasada, nie przesadzajcie, tylko grajcie z sercem, jak przesadzicie, to zobaczą, że udajecie, a jak za słabo, to
aptitude - Przemek witaj w klubie, ja też nie lubiłem WF, ale od dziecka byłem dość d...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z grą aktorską w polskich filmach. Chodzi o akcentowanie słów, które jest niesamowicie płaskie, krótkie, prostackie i na ostatnią sylabę. Jeszcze 20 lat temu aktorzy w kinie mówili z teatralną manierą, z głębokim akcentem na sylaby środkowe, a dzisiaj polskie filmy wokalnie przypominają "M jak miłość" albo "Trudne sprawy".

#kino #film #niepopularnaopinia #aktorstwo #wokal #teatr
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach